Бізнес-план вирощування жимолості в Україні складено компанією Pro Capital Investment за результатами сегментації і аналізу ринку ягід в нашій країні, завдяки якому виявлено високий потенціал даного напрямку агробізнесу. Готовий бізнес-план вирощування жимолості в Україні можна придбати на сайті компанії.
Маркетингове дослідження ринку ягід свідчить про наявність стійкого тренду зростання споживання цієї корисної вітамінної продукції в світовому масштабі, не виключаючи і нашу країну. В Україні найбільшою популярністю користується традиційна полуниця, до неї підтягуються малина, лохина, смородина. На виході з нішевого сегменту знаходяться ожина і агрус. Що стосується жимолості, то ця ягода поки обійдена увагою вітчизняних садівників, в той час як сусідня Польща і Росія вже виробляють її в досить значних обсягах.
Також прочитайте про бізнес-план вирощування черешні.
Інтерес споживачів до жимолості обумовлений тим, що вона відноситься до категорії дієтичної продукції. Сто грам цих ягід містять всього 30 кілокалорій, тому в свіжому вигляді їх можна вживати з період зниження ваги. Крім того, речовини, що містяться в жимолості, надають тонізуючий, антисептичний, протизапальний і омолоджуючий ефекти на організм, адже недарма сама назва рослини є результатом з'єднання слів «життя» і «молодість». Завдяки видатним споживчими властивостями, жимолость володіє істотним експортним потенціалом на європейських ринках.
Також вас може зацікавити бізнес-план вирощування малини та виробництва малинового соку - ознайомтеся з концепцією проекту.
Бізнес-план вирощування жимолості в Україні передбачає організацію посадок цієї рослини на площі 10 гектарів. Місце розміщення господарства передбачається вибрати в північних регіонах країни, так як жимолость любить вологий грунт, добре переносить холодну зиму та весняні заморозки. Важливою умовою успіху проекту є наявність якісного транспортного сполучення з країнами ЄС, в які планується поставляти частину зібраного врожаю.
Рекомендуємо також аналітичний матеріал про бізнес-план підприємства з вирощування обліпихи - ознайомтеся.
Фінансова модель майбутнього підприємства, розроблена в рамках бізнес-плану вирощування жимолості в Україні, показує рентабельність продажів на рівні 29,6%. З урахуванням часу, необхідного для росту і розвитку кущів, дисконтний період окупності початкових вкладень складе 6,5 років (77,8 місяці).
Якщо ви підбираєте бізнес-ідею для реалізації, прочитайте також матеріал про бізнес-план вирощування журавлини.
Ми підготували для вас короткий перелік готових проектів на цю і суміжні теми. Дані проекти можуть бути актуалізовані і розширені за товарними і географічними межами під ваші цілі: