Бізнес-план вирощування вишні в Україні розроблений компанією Pro Capital Investment за результатами аналізу ринку ягід і пошуку на ньому найбільш інвестиційно привабливих секторів.
Україна є одним з лідерів світового ринку вишні. Так, в 2018 році наша країна зайняла друге місце після Росії за обсягом збору цієї ягоди. Оскільки українські виробники вишні орієнтовані на експорт в країни Євросоюзу, найбільшим нашим конкурентом на ринку цього об'єднання є Польща. За п'ятирічний період моніторингу ринку ягід з 2014 по 2018 рік Україна майже завжди, за винятком 2016 року, випереджала західну сусідку по валовому збору вишень, що свідчить про наявність у нас стабільної ринкової позиції.
Також прочитайте про бізнес-план вирощування жимолості в Україні
Вас може зацікавити бізнес-план вирощування суниці садової в Україні
Останнім часом на європейському континенті все більше популяризуються ідеї правильного харчування і здорового способу життя. Дієтологи радять людям їсти більше продуктів, що містять натуральні вітаміни, мікроелементи, фруктозу і клітковину. Сирі ягоди і страви з ягідними наповнювачами є природними елементами такої дієти, що призводить до зростання попиту на відповідну сировину, в тому числі і вишню. Ще однією перевагою даного виду ягід є можливість шокової заморозки, при якій зберігаються всі споживчі властивості. Це дозволяє транспортувати вишні на великі відстані і вигідно продавати в міжсезоння.
Бізнес-планом вирощування вишні в Україні передбачено створення підприємства, яке займеться виробництвом ягоди на площі 10 га. На ділянці планується висадити вишневі дерева з раннім і середнім терміном дозрівання плодів, що дозволить максимально збільшити період збору врожаю.
Ознайомтеся зі структурою і концепцією готового бізнес-плану вирощування черешні в Україні
Основну частину зібраної вишні передбачається заморожувати і продавати на внутрішньому (20%) і зовнішньому (80%) ринках.
Ретельне виконання всіх передбачених бізнес-планом вирощування вишні заходів забезпечить новоствореному господарству отримання першого товарного врожаю вже на третій рік реалізації проекту, а на повну потужність вишневий сад вийде на п'ятий рік.
Відповідно до фінансових розрахунків, загальна сума інвестицій складе $ 817 тис. Рентабельність продажів підприємства досягне 29,9%, що дозволить окупити початкові вкладення протягом менш семи років (79,5 місяці).
Також у нас ви можете прочитати про бізнес-план вирощування журавлини
Ми підготували для вас короткий перелік готових проектів на цю і суміжні теми. Дані проекти можуть бути актуалізовані і розширені за товарними і географічними межами під ваші цілі: