Бізнес-план перепелиної ферми в Україні: їжа для розумних
514

Бізнес-план перепелиної ферми в Україні: їжа для розумних

Бізнес-план перепелиної ферми в Україні складено компанією Pro Capital Investment після визначення високого ступеня інвестиційної привабливості цього виду агробізнесу за результатами аналізу кон'юнктури внутрішнього і міжнародного ринків перепелиних яєць і м'яса. Готовий бізнес-план перепелиної ферми в Україні можна придбати на сайті компанії.

Зміст перепілок є нішевим видом птахівництва не тільки в Україні, а й в усьому світі. Разом з тим, поголів'я цього птаха стабільно росло в період 2009-2014 років, і тільки криза обірвала цю тенденцію.

Ознайомтеся з типовою структурою бізнес-плану за стандартами UNIDO

Справа в тому, що попит на перепелину продукцію сильно залежить від купівельної спроможності населення, і в разі економічних катаклізмів він значно просідає. Яйця і м'ясо перепілок не входять в нашій країні до переліку продуктів першої необхідності через порівняно високу ціну. У той же час вони дуже корисні, особливо для організму, що розвивається у дитей. Наприклад, в Японії перепелині яйця включені в дитяче меню як обов'язковий продукт. Вважається, що вони сприяють розвитку мозку, зміцнюють тіло, допомагають боротися з хворобами і неврозами.

Також вас може зацікавити бізнес-план індюшиної ферми

Дієтичними властивостями і вишуканим смаком володіє і перепелине м'ясо, якого в Україні випускається трохи більше однієї тисячі тон, тоді як в розвинених країнах Європи і США в кілька разів більше.

Бізнес-планом перепелиній ферми в Україні передбачено створення агропідприємства, розрахованого на утримання 10 тис. голів перепелів: 8 тис. курочок і 2 тис. півників. Проект містить рекомендації по оптимальному вибору місця розміщення ферми, її облаштування, організації роботи та збуту продукції.

На сайті доступний до покупки готовий бізнес-план перепелиної ферми - ознайомтеся зі структурою проекту

Фінансова модель, розроблена в рамках бізнес-плану перепелиної ферми в Україні, показує, що рентабельність продажів підприємства буде знаходитися на рівні 7,6%, що дозволить окупити вкладені інвестиції протягом менше чотирьох років (45,4 місяці) з урахуванням фактору дисконту.

Також прочитайте про бізнес-ідеї створення козячої ферми в Україні

Ми підготували для вас короткий перелік готових проектів на цю і суміжні теми. Дані проекти можуть бути актуалізовані і розширені за товарними і географічними межами під ваші цілі:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами