Бізнес-план осетрової ферми в Україні: чудовий вилов кожен день
914

Бізнес-план осетрової ферми в Україні: чудовий вилов кожен день

Бізнес-план осетрової ферми в Україні розроблений компанією Pro Capital Investment з метою створення підприємства в інвестиційно привабливій ніші ринку рибної продукції, виявленої за результатами маркетингового дослідження. Готовий бізнес-план осетрової ферми в Україні можна придбати на сайті компанії.

Аналіз світового ринку рибної продукції показує наявність дефіциту в сегменті осетрових риб і чорної ікри. Незважаючи на те, що щорічно на планеті виловлюється і вирощується понад 150 тис. тон осетрових, попит на м'ясо цього виду риби задовольняється лише на 50-60%, а на ікру - на 10-15%.

Також вам сподобається матеріал про бізнес-план вирощування форелі в Україні

В Україні заповнюваність ринку осетрових продуктів ще менше - близько 30%. У природному середовищу на території нашої країни осетрових вже практично не залишилося, вилов цієї риби в Азовському морі і прилеглих водоймах заборонено. Попит вітчизняних рибних гурманів може бути задоволений тільки за рахунок імпорту або штучного вирощування на осетрових фермах.

Другим шляхом вже більше 25 років в'їжджають підприємці Євросоюзу, створюючи високотехнологічні підприємства, які мають високі показники продуктивності і якості продукції.

Подібні господарства можна організовувати і в Україні, скориставшись бізнес-планом осетрової ферми від Pro Capital Investment.

Ознайомтеся з концепцією бізнес-плану вирощування виноградних равликів в Україні

Проектом передбачено створення підприємства продуктивністю 10 тон осетрини і 2 тони чорної ікри на рік.

З метою створення найкращих умов для зростання і розмноження осетрів, на фермі передбачено монтаж двох установок замкнутого водопостачання. Одна з них призначена для вирощування осетрів на м'ясо, друга - для утримання маточного стада стерляді, яке стане давати чорну ікру прижиттєвим методом.

Ознайомтеся з типовою структурою бізнес-плану за стандартами UNIDO

Для розміщення осетрової ферми потрібна ділянка площею 20 соток, на якій розмістяться виробничі та підсобні приміщення.

Реалізація продукції підприємства почнеться на другий рік після його запуску, і спочатку це буде жива риба загальною вагою 10 тон. Ікра відправиться на продаж, починаючи з третього року, первинно - 57 кг, на 4-й рік - 551 кг, на 5-8 рік - 2041 кг.

Фінансові розрахунки, виконані в рамках бізнес-плану осетрової ферми в Україні, показують, що рентабельність продажів господарства складе 48,2%, тобто кожна гривня доходу буде містити більше 48 копійок чистого прибутку.

Також прочитайте про бізнес-план вирощування креветок в Україні

Ми підготували для вас короткий перелік готових проектів на цю і суміжні теми. Дані проекти можуть бути актуалізовані і розширені за товарними і географічними межами під ваші цілі:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами