Аналіз с/г галузі в Україні: пробуксовка локомотива економіки
3835

Аналіз с/г галузі в Україні: пробуксовка локомотива економіки

Аналіз сільськогосподарської галузі в Україні проведено компанією Pro-Consulting в травні 2020 року. В процесі маркетингового дослідження ринку сільського господарства вивчені його найбільш важливі показники, виявлені тенденції розвитку та фактори впливу. Готовий аналіз сільськогосподарської галузі в Україні можна придбати на сайті компанії.

Моніторинг ринку сільського господарства показує, що за останні роки ця галузь стала флагманом експорту вітчизняної продукції. За підсумками 2018 року сільське господарство забезпечило майже 40% валютної виручки країни, обігнавши за цим показником навіть металургію.

Можливо, вас так само зацікавить матеріал про ринок сапропелю в Україні

Основу вітчизняного виробництва сільськогосподарської продукції становить рослинництво. За період з 2017 по 2019 рік обсяг зібраного врожаю в цьому сегменті збільшився на 8,2%. Однак вже за підсумками 2019 року позначилася тенденція стагнації українського рослинництва, а в 2020 році прогнозується падіння обсягів виробництва сільськогосподарських культур.

Може вам буде корисна аналітика з анотації до готового аналізу ринку цукрових буряків, кукурудзи, пшениці та їх відходів в Україні - почитайте

Аналіз сільськогосподарської галузі в Україні показує, що останнім часом різко знизилася рентабельність вирощування таких культур як пшениця, кукурудза на зерно, соняшник, ріпак, виноград та інших. У той же час стали рентабельними деякі раніше збиткові культури: жито, гречка, горох. В цілому показник рентабельності рослинницької продукції в Україні впав в минулому році з 25,5% за 9,6%.

У поточному році сільськогосподарська галузь України опинилася під дією ряду негативних факторів, які приведуть до істотного зниження виробничих показників. Головними названими факторами є:

  • несприятлива кон'юнктура зовнішніх ринків;
  • погані кліматичні умови - посуха на полях.

У нас на сайті доступний до покупки готовий аналіз с/г галузі в Україні (2020р.) - ознайомтесь зі структурою звіту

За результатами аналізу сільськогосподарської галузі Україні були виділені наступні тенденції, які можуть дати імпульс для подальшого розвитку даної сфери економіки:

  • введення ринку землі сільськогосподарського призначення;
  • розширення застосування технологій точного землеробства.

Детально про стан сільського господарства в Україні можна дізнатися з готового аналізу сільськогосподарської галузі, доступного в онлайн магазині на нашому сайті.

Якщо у вас є ще пара хвилин, почитайте матеріал про ринок навісної техніки для тракторів малої потужності

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами