Ринок сапропелю в Україні: готова підгодівля з природних комор
2914

Ринок сапропелю в Україні: готова підгодівля з природних комор

Компанією Pro-Consulting проаналізовано ринок сапропелю в Україні за період 2014-2018 років. Цілями дослідження були визначення динаміки та напрямки зміни ємності ринку в зазначений період, виявлення основних чинників впливу і тенденцій його розвитку. Готовий аналіз ринку сапропелю в Україні доступний для придбання в онлайн магазині компанії.

Як відомо, при інтенсивному веденні сільського господарства, внесення добрив є основним способом підтримки родючості грунту. В Україні в 2018 році удобрювали 40,7% сільськогосподарських угідь, що становить 16,9 млн га площ. У структурі застосованих добрив 95,3% припадало на мінеральні та 4,7% - на органічні. Разом з тим, в 2017 році почав зростати попит на органіку, який в 2018-му перевищив 25,6% в порівнянні з попереднім періодом. Це говорить про те, що створилися в нашій країні сприятливі умови для розвитку ринку органічних добрив, до яких відноситься і сапропель.

Раз ви цікавитеся цією темою, рекомендуємо почитати про вплив карантину на ринки с/г та АПК в Україні

Також ви можете ознайомитися зі структурою готового аналізу ринку точного землеробства України. 2020 рік

Аналіз ринку сапропелю в Україні показує, що основними споживачами органічних добрив є:

  • агропідприємства при тваринницьких фермах - на ринок не виходять, оскільки застосовують як добриво власний гній;
  • ліцензовані органічні господарства - активно закуповують натуральні добрива, оскільки не можуть використовувати хімічні; в 2018 році загальна площа вирощування продукції «органік» в Україні склала 289 тис. га;
  • підприємства, які не мають органічного сертифікату, але, тим не менш, які позиціонують себе як виробників екологічно чистої продукції.

Вам буде цікаво почитати про ринок добрив з кролячого посліду

Серед факторів, що впливають на ринок сапропелю в Україні, в процесі маркетингового дослідження були виділені наступні:

  • зростання цін на хімічну продукцію змушують аграріїв шукати більш дешеву альтернативу в органічних добривах;
  • дефіцит на ринку мінеральних добрив;
  • розвиток в Україні органічного виробництва, якому сприяє зростання попиту на маржинальних ринках і наявність в нашій країні сприятливих умов для даного напрямку аргобізнесу.

Також у нас є аналітика по ринку мінеральних добрив в Україні

В результаті аналізу ринку сапропелю в Україні встановлено, що на 2018 рік на території країни налічувалося 274 розвіданих родовищ цього цінного органо-мінерального добрива із загальним обсягом запасів понад 97 млн ​​тонн. Про актуальність їх розробки свідчить середньорічне зростання ємності ринку сапропелю в Україні за досліджуваний період на рівні 10%.

Якщо ваше підприємство зіткнулося з кризою через невизначеність ринкових умов, вам необхідно провести аналіз ринку

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами