Ринок одягу Performance/Lifestyle у Казахстані: дослідження потенціалу розвитку
682

Ринок одягу Performance/Lifestyle у Казахстані: дослідження потенціалу розвитку

Аналіз ринку одягу Performance/Lifestyle в Казахстані проведено компанією Pro-Consulting у січні 2024 року. Маркетингове дослідження дало змогу отримати відомості про:

  • фактори, що найбільше впливають на ринок одягу Performance/Lifestyle у Казахстані, тенденції і проблеми його розвитку;
  • обсяг даного ринку в оптовому і роздрібному сегментах;
  • структуру ринку одягу Performance / Lifestyle в Казахстані за напрямками, статтю споживачів, географією продажів, категоріями товарів;
  • діяльність основних суб'єктів даної сфери бізнесу;
  • споживчі вподобання і тренди на ринку одягу Performance/Lifestyle в Казахстані;
  • канали збуту цільової продукції;
  • наявні на ринку одягу Performance/Lifestyle у Казахстані ризики, можливості та потенційні партнери для організації та розвитку бізнесу.

Готовий аналіз ринку одягу Performance/Lifestyle в Казахстані можна придбати на сайті компанії. Також вам може бути корисний аналіз ринку одягу та взуття в Україні або, наприклад, аналіз ринку промислового швейного обладнання в Канаді.

Якщо ж ви плануєте аналізувати свій ринок за індивідуальним технічним завданням, збережіть собі посилання на типову структуру дослідження ринку.

Ринок одягу Performance/Lifestyle в Казахстані цікавий для споживачів, які ведуть здоровий і активний спосіб життя. До цільової аудиторії суб'єктів даної сфери бізнесу входять в основному активні спортсмени та любителі рухової активності, які не мають проблем зі здоров'ям.

У 2021-2023 роках на ринку одягу Performance/Lifestyle в Казахстані яскраво проявився екологічний споживчий тренд. Покупці стали більше звертати увагу не тільки на якість продукції, а й на її вплив на навколишнє середовище. Ці два критерії стали ключовими для конкурентоспроможності брендів на ринку одягу Performance/Lifestyle в Казахстані. Можливо, вам також буде цікавим оновлення аналітики ринку ґудзиків в Україні.

Моніторинг ринку одягу Performance/Lifestyle в Казахстані показує, що в 2023 році 95-99% його обсягу склали імпортні товари. Власне виробництво продукції ринку одягу Performance/Lifestyle в Казахстані незначне. Водночас ринок одягу Performance/Lifestyle в Казахстані має високий потенціал для розвитку. Так, у січні-червні 2023 року в країні на 97% зросли продажі одягу, текстилю та взуття порівняно з аналогічним періодом 2022-го. Загалом за перше півріччя 2023 року в Казахстані реалізовано 103,9 млн одиниць одягу та взуття, тоді як роком раніше лише 52,8 млн одиниць.

Збутовий аналіз ринку одягу Performance/Lifestyle в Казахстані показує, що частка продажів на електронних торговельних майданчиках склала в січні-листопаді 2023 року 13% від усього роздрібного обсягу - 4,8 млн доларів США в грошовому вираженні. Активними онлайн-покупцями, тобто тими, хто купує в середньому 2,5 товару на місяць або 30 товарів за останні 12 місяців, є в Казахстані 23% інтернет-користувачів.

Якщо ви не впевнені в тому, яка саме ринкова аналітика необхідна для досягнення цілей і завдань вашого підприємства, зв'яжіться з нами - консультант поставить корисні запитання і допоможе скласти технічне завдання.

Найбільша частка клієнтів операторів електронної комерції на ринку одягу Performance/Lifestyle в Казахстані проживають на півдні країни - 47%. Жителі північних регіонів Казахстану становлять 24% активних онлайн-покупців. Найменше купують товари ринку одягу Performance/Lifestyle в Казахстані в інтернет-магазинах споживачі, які проживають у центральних областях республіки - 7% від загальної кількості онлайн-покупців. Про інші особливості поточного стану, перспективи розвитку даної сфери економічної активності, її інвестиційний потенціал, наявні ризики, бар'єри та можливості для реалізації бізнес-проєктів можна дізнатися з матеріалів маркетингового дослідження ринку одягу Performance/Lifestyle у Казахстані, розміщеного у магазині готових проєктів компанії Pro-Consulting.

Серед табличних і графічних додатків до аналізу ринку одягу Performance/Lifestyle в Казахстані знаходяться:

  • перелік і характеристики основних операторів, що працюють в оптовому і роздрібному сегментах реалізації цільових товарів;
  • портрети споживачів продукції ринку одягу Performance/Lifestyle в Казахстані та окремих його напрямків;
  • інформація про потенціал розвитку сегментів ринку одягу Performance/Lifestyle в Казахстані, зокрема з використанням інфлюенс-маркетингу.

Аналіз ринку одягу Performance/Lifestyle в Казахстані від компанії Pro-Consulting тепер можна придбати в BNPL-розстрочку, так само як і інші готові продукти і послуги.

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами