Ринок мікрокредитування і P2P переказів в Україні: гроші на форсажі
3619

Ринок мікрокредитування і P2P переказів в Україні: гроші на форсажі

Ринок мікрокредитування і P2P перекладів в Україні проаналізовані компанією Pro-Consulting в лютому 2020 року. У процесі дослідження були визначені обсяг і структура розглянутих ринків, фактори впливу, що діють на них і переважаючі тенденції розвитку. Готовий аналіз ринків мікрокредитування і P2P перекладів в Україні можна придбати на сайті компанії.

Ринок мікрокредитування є одним з найбільш динамічних ринків фінансових послуг в Україні. Часом його зародження можна вважати період 2009-2010 років, коли стали масово відкриватися мікрофінансові організації, в яких можна швидко і без зайвої бюрократії отримати невелику суму грошей на нетривалий термін. На момент проведення аналізу ринку мікрокредитування в Україні кількість реєстрацій таких МФО перевищило одну тисячу, а активно працюють і видають позики понад 700 організацій.

Можливо, вам знадобляться результати аналізу телефонного опитування на предмет використання платіжних терміналів

Також вам буде корисна аналітика з анотації до готового огляду ринку мікрокредитування онлайн України

Учасники ринку з мікрокредитування в Україні в повній мірі користуються перевагами сучасних інформаційних технологій і абсолютну більшість операцій проводять онлайн. При цьому існують кілька підходів до організації процесу видачі кредитів:

  • всі операції проводяться на сайті в мережі інтернет; позичальник отримує гроші на банківську карту протягом 5-15 хвилин;
  • оформлення заявки на сайті і отримання грошей у відділенні МФО;
  • подача заявки онлайн, узгодження деталей по телефону і видача готівки в офісі компанії.

Протягом 2014-2019 років обсяг мікрокредитів, виданих онлайн, збільшився практично з нуля до 43,45 млрд гривень.

Також почитайте про результати аналізу ринку колекторських послуг в Україні

Якщо ви плануєте вкладати ресурси в розвиток бізнесу в кризу, рекомендуємо дізнатися, як аналіз ринку допоможе вам заощадити гроші, скорегувавши бізнес-рішення

За результатами аналізу ринку мікрокредитування в Україні виділені наступні чинники, що стримують подальший розвиток цього напрямку бізнесу:

  • залежність від послуг комерційних банків, в яких клієнти відкривають рахунки і отримують карти;
  • обмеженість в коштах для кредитування; як правило це гроші акціонерів або банківські кредити, обсяг яких відносно невеликий.

Іншою частиною представленого маркетингового дослідження є аналіз ринку P2P перекладів.

Вам буде цікаво почитати про наслідки COVID-19 для ключових галузей економіки України

Кількість платіжних карт в Україні в 2019 році склало 68,9 млн одиниць, з них 61,2% є активними картками, за допомогою яких клієнти здійснюють фінансові операції. Серед цих операцій значуще місце займають переклади з однієї карти на іншу, які стали еквівалентом передачі готівки, але в безготівковій формі. У минулому році таких перекладів виконано на 762,7 млрд грн, що відповідає 42,4% від усього обсягу безготівкових транзакцій по картах.

За підсумками аналізу ринків мікрокредитування і P2P перекладів в Україні прогнозувався подальший їх розвиток завдяки зростанню конкуренції, що сприяє зниженню процентних ставок і комісій, роблячи мікрокредити і P2P перекази доступними для ширшої аудиторії користувачів.

Якщо у вас є ще пару хвилин, почитайте про ринки України, що нарощують оберти в період карантину

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами