Бізнес-план стоматологічної клініки: будемо дорожити посмішками людей
509

Бізнес-план стоматологічної клініки: будемо дорожити посмішками людей

Бізнес-план стоматологічної клініки для Києва складений компанією Pro Capital Investment з метою забезпечення жителів і гостей столиці якісними послугами з профілактики захворювань і лікування зубів. Побудований згідно нашого бізнес-плану лікувальний заклад буде здатний завоювати високу репутацію у клієнтів і зайняти лідируючі позиції на ринку стоматологічних послуг Києва. Готовий бізнес-план стоматологічної клініки можна придбати на сайті компанії.

Ринок стоматологічних послуг в світовому масштабі рік у рік нарощує грошовий обсяг. Якщо в 2016 році він становив 28,1 млрд доларів, то в 2021 році прогнозується зростання до $ 36,8 млрд.

Також пропонуємо вам почитати про бізнес-ідею відкриття медичного центру

Швидше за все, вам знадобиться аналітика з анотації до готового дослідження ринку стоматологічних послуг Києва

Статистика відвідувань стоматолога жителями різних регіонів планети різниться в залежності від менталітету і прийнятої в конкретній країні системи охорони здоров'я. Наприклад, в скандинавських країнах і в Німеччині обов'язковий щорічний стоматологічний огляд входить в умови медстраховки, тому у них відвідуваність відповідних фахівців найвища. В Україні більшість громадян ходять до стоматолога за потребою і тільки 20% пацієнтів приходять в клініку для профілактичних заходів.

Можливо, вам буде цікаво дізнатися про бізнес-ідею відкриття аптечного супермаркету

Однак, оскільки наша країна орієнтується на кращі західні зразки соціального устрою, ставлення до стоматології і у нас поступово буде наближатися до європейських норм. А значить зросте попит на якісне стоматологічне обслуговування, організувати яке ми пропонуємо вже сьогодні, згідно з підготовленим бізнес-планом стоматологічної клініки.

Згідно з проектом, створення закладу на три крісла обійдеться інвестору в $ 130 тис. Важливими чинниками успішності цього бізнесу є:

  • правильний вибір місця розташування клініки з урахуванням транспортної доступності, наявності платоспроможного попиту і рівня конкуренції;
  • рівень технічної оснащеності;
  • кваліфікація персоналу.

Всі ці моменти враховані в бізнес-плані стоматологічної клініки, а фінансові розрахунки показують, що рентабельність продажів створеного за ним підприємства складе 39,5%.

Якщо ви плануєте відкрити бізнес в даній сфері, ми рекомендуємо вам почитати про фінансове планування - наприклад, про те, що таке бізнес-план підприємства

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами