Ринок електродвигунів, редукторів і генераторів в Україні: на порозі нової електрифікації
2301

Ринок електродвигунів, редукторів і генераторів в Україні: на порозі нової електрифікації

Ринок генераторів, електродвигунів і редукторів в Україні вивчався компанією Pro-Consulting за період 2010-2020 років. У ході маркетингового дослідження ринку розраховано його основні параметри, проведено сегментування за видами продукції, проаналізовано діяльність найбільших операторів, виявлено особливості споживання, визначено головні фактори впливу та тенденції розвитку галузі. Готовий аналіз ринку редукторів, генераторів і електродвигунів в Україні можна придбати на сайті компанії.

Ознайомтеся з типовою структурою дослідження ринку

Ринок електродвигунів, генераторів і редукторів в Україні заповнений як продукцією вітчизняного виробництва, так і імпортною, проте остання користується більшим попитом у споживачів. Поставки на ринок генераторів, електродвигунів і редукторів в Україні здійснюються головним чином з Китаю і Польщі.

Продукція ринку редукторів, генераторів і електродвигунів в Україні застосовується в машинобудуванні при виготовленні багатьох видів обладнання для енергетики, металургії, нафтогазової, гірничорудної, хімічної, харчової промисловості, транспорту, житлово-комунальної сфери.

На сайті є близько 50 готових звітів по ринках машинобудування

Одним з істотних каталізатором подальшого розвитку ринку генераторів, електродвигунів і редукторів у всьому світі і в Україні зокрема в середньостроковій перспективі стане тренд відмови від транспортних засобів з двигунами внутрішнього згоряння на користь електричної тяги, що набирає обертів.

Моніторинг ринку електродвигунів, генераторів і редукторів в Україні показує зростаючу динаміку капітальних інвестицій в машини і обладнання в періоди 2010-2013 і 2016-2019 років. Провал 2014-2015 років пояснюється найгострішою суспільно-політичною, економічною та військовою кризою в країні, а падіння 2020 року відбулося через карантинні обмеження, введені для боротьби з COVID-19. Близько 70% інвестицій в машини, обладнання та інвентар в досліджуваний період витрачені на придбання нових активів.

На сайті доступний до покупки готовий аналіз ринку електродвигунів, генераторів і редукторів в Україні (2021 рік) - ознайомтеся зі структурою готового звіту по ринку

Дізнайтеся більше про аналіз зовнішньої торгівлі як складову дослідження ринку

Аналіз ринку редукторів, генераторів і електродвигунів в Україні в розрізі державного регулювання дозволив виявити деякі фактори, що найбільше на нього впливають:

  1. Звільнення до 2025 року від сплати мита та податку на додану вартість імпортних товарів, що ввозяться для потреб літакобудування.
  2. Звільнення від мита імпорту продукції оборонного призначення для державних замовників.
  3. Скасування в 2018 році обов’язкової сертифікації в Україні.
  4. Ставки митних зборів, введені на деякі види товарів ринку електродвигунів, генераторів і редукторів в Україні.

Можливо вам буде цікаво почитати огляд ринку промисловості в Україні

Найвищим митом у розмірі 10% від вартості обкладаються тягові електродвигуни. Воно введено для захисту інтересів національних виробників: ТОВ «Смілянський електромеханічний завод» та ДП завод «Електроважмаш».

При імпорті багатьох видів двигунів постійного струму, а також генераторів і двигунів змінного струму застосовується мито в розмірі 5% від вартості товарів.

Для реалізації політики імпортозаміщення на ринку генераторів, електродвигунів і редукторів в Україні уряд і місцева влада створюють індустріальні парки. Наприклад, індустріальний парк «Хмельницький» працює з лютого 2019 року. Цей парк призначений для розміщення виробничих підприємств, у тому числі з випуску електродвигунів і генераторів. Однак поки що такі виробництва на території парку не створені.

Почитайте більше про аналіз імпорту як частину аналізу ринку

У 2019 році почав діяти реєстр імпортозаміщення для оборонних підприємств. Він призначений для розвитку власного випуску продукції, що відноситься до критичного імпорту, для потреб військово-промислового комплексу.

Більш детальну інформацію про поточний стан і перспективи розвитку даної галузі можна отримати з матеріалів маркетингового дослідження ринку електродвигунів, редукторів і генераторів в Україні, розміщених в магазині готових проектів компанії Pro-Consulting.

Також почитайте про ринок електроенергетики України

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами