Прибуток з кислинкою: представляємо бізнес-план організації вирощування журавлини в Україні
3600

Прибуток з кислинкою: представляємо бізнес-план організації вирощування журавлини в Україні

Україна має унікальні можливості для виробництва багатьох видів сільськогосподарської продукції. Навіть землі, на яких неможливо ефективно вирощувати традиційні пшеницю, кукурудзу або соняшник, можуть бути використані для високорентабельного бізнесу. Наприклад, у вас є ділянка кислого торфовища. Здавалося б, як налагодити на ньому прибуткове агровиробництво? Але ж є корисні рослини, які прекрасно себе почувають на болотах. І перше, що спадає на думку, це журавлина - ягода користується постійним і все зростаючим попитом як на внутрішньому, так і не міжнародному ринку.

Україна завжди славилася своєю журавлиною і входила в десятку її світових виробників.

Правда, ми в цій сфері залишалися позаду своїх набагато менших сусідів - Білорусі та Латвії, але причини цього довго шукати не потрібно. Справа в тому, що українська журавлина збиралася в основному в природних умовах, тоді як білоруські та латвійські аграрії успішно освоїли її промислове вирощування. Подібний досвід є і в нашій країні, але його розвиток було перервано економічною кризою.

Якщо вам цікаві ягоди як бізнес, вас зацікавить стаття про бізнес-план вирощування жимолості

І ось сьогодні, коли все більш-менш налагоджується, саме час почати експансію української промислової журавлини на світові ринки. Чим наша країна гірша за ту ж Канаду? Бізнес-план організації вирощування журавлини в умовах України вже розроблений аналітиками консалтингової компанії Pro-Consulting і очікує уваги інвесторів.

Особливістю реалізації цієї бізнес-ідеї є необхідність великих початкових вкладень, але зате в подальшому журавлинна плантація зможе давати врожай протягом 60-ти і більше років. До того ж, при наявності добре опрацьованого бізнес-плану, буде легше скористатися державною програмою підтримки аграрних товаровиробників в 2017-2021 роках, на яку передбачено до 1% ВВП отриманого в аграрній сфері.

Так само вам буде цікава бізнес-ідея вирощування обліпихи

Гроші знадобляться за такими статтями витрат:

  • купівля земельної ділянки;
  • роботи по формуванню журавлинних чеків;
  • придбання сільськогосподарської техніки необхідної для догляду за врожаєм і його прибирання;
  • будівництво приміщень для сільськогосподарської техніки та складу для зберігання врожаю;
  • забезпечення посадкової кампанії;
  • поповнення оборотних коштів необхідних для виплати заробітної плати персоналу, фінансування адміністративних та інших витрат.

Інвестора, який зважився на всі ці витрати, очікує результат у вигляді підприємства з рентабельністю продажів 36,9%, що означає отримання майже 37-ми центів прибутку з кожного долара прибутку.

Якщо ви не знаєте, для чого потрібне фінансове планування бізнесу, почитайте матеріал про те, що таке бізнес-план

Ось так землі ризикованого землеробства можна перетворити в високоприбуткові ягідні плантації, що приносять прибуток протягом багатьох десятиліть, і без жодного ризику.

 

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами