Не пропаде жодна ягідка: представляємо бізнес-план організації комплексу з вирощування малини і виробництва малинового соку
2889

Не пропаде жодна ягідка: представляємо бізнес-план організації комплексу з вирощування малини і виробництва малинового соку

Що може бути смачніше і корисніше, ніж поласувати влітку малиною? Звичайно ж, зробити це ж саме, але взимку. Сучасні гуру здорового способу життя і правильного харчування рекомендують поглинати натуральні вітаміни і мікроелементи круглий рік. Тому і зростає попит на малину та інші ягоди не тільки в свіжому, але і в замороженому вигляді, а також на соки та інші продукти переробки дарів літа. Задовольнити цей попит і гарненько заробити на ньому є гарною бізнес-ідеєю в умовах України. Одна з ключових її складових - сприятливі ґрунтово-кліматичні умови для зростання малинників у нас в наявності.

Читати про бізнес-план вирощування ожини

Правда, малину мало виростити, її необхідно або швидко продати, або переробити, оскільки в свіжому вигляді вона довго не зберігається. Тому у виробника, який хоче отримати максимальний прибуток, є кілька варіантів використання вирощеного врожаю:

За результатами маркетингового дослідження ринку малини і продуктів з неї, аналітики консалтингової компанії Pro-Consulting склали найефективнішу конфігурацію малинового бізнесу і розробили бізнес-план по організації комплексу з вирощування та переробки малини.

У складі підприємства буде знаходитися малинник площею 30 га, лінія з виробництва соку і обладнання для фасування, зберігання і шокової заморозки ягід. Для реалізації такого проекту потрібно приблизно 540-580 тис. lоларів. Найбільш ємною статтею витрат є придбання обладнання.

Читати про ринок ягід в Україні

Тільки сільськогосподарська техніка, з якою найдорожчий - це збиральний комбайн, коштує більше $ 170 тис. Облаштування ліній для фасування і заморозки ягід, виробництва соку, холодильних складів для зберігання продукції зажадає ще близько $ 100 тис.

Завдяки комплексному підходу в організації бізнесу, малинове господарство зможе реалізовувати свою продукцію з серпня по лютий за наступною схемою:

  • свіжі ягоди (30% від врожаю) - серпень-вересень (в період збору);
  • заморожена малина (60%) - жовтень-лютий;
  • ягідний сік (10% від загального збору ягід) - вересень-листопад.

Купити готовий бізнес-план вирощування малини та виробництва малинового соку

Поведені в рамках бізнес-плану створення комплексу по вирощуванню малини і виробництва малинового соку розрахунки свідчать, що рентабельність продажів даного підприємства складе 25-27%, або що кожен долар доходу буде приносити мінімум 25 центів чистого прибутку.

Замовити бізнес-план для свого проекту

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

Дата розміщення: 19.11.2019
дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами