Коли не потрібна корова: представляємо бізнес-план виробництва рослинного молока
4399

Коли не потрібна корова: представляємо бізнес-план виробництва рослинного молока

Все більше людей по всьому світу прагне вживати в їжу органічну продукцію, вирощену і перероблену без застосування хімії і не модифіковану генетично. Особливо це стосується держав з високим рівнем життя, так як такі продукти відносяться до високої цінової категорії. Але здоров'я дорожче грошей, і тому ринок органічної продукції зростає в розвинутих країнах на 20-30% в рік.
Українці з доходами вище середнього також не стоять осторонь від світових трендів, і багато хто з них активно цікавиться більш якісною заміною традиційних продуктів харчування, навіть якщо вони «фермерські» або «домашні», і, врешті-решт, зупиняються на сертифікованій органічній продукції.
Спеціально для задоволення попиту цієї постійно зростаючої категорії співвітчизників, а також виходу на зарубіжні ринки, аналітики Pro-Consulting розробили бізнес-план підприємства по виробництву молока, йогурту і морозива з органічної рослинної сировини.
Незважаючи на незвичну для українців назву, таке рослинне молоко може стати для організму джерелом цінних жирних кислот і вуглеводів з низьким глікемічним індексом (що особливо важливо для пацієнтів з цукровим діабетом), вітаміном групи В і Е і важливих мікроелементів. Для людей з непереносимістю лактози воно буде повноцінним замінником коров'ячого молока.
Про перспективність проекту свідчать дані про обсяг глобальних продажів рослинного молока з прогнозом на найближчі роки.
 
Наявність в Україні багатої сировинної бази, невисока собівартість і використання високоякісних технологій та обладнання дозволять постачати рослинне молоко за конкурентними цінами як на внутрішній, так і на міжнародний ринки.
Підприємство буде випускати наступні види рослинного молока: соєве, мигдальне, з лісового горіха, кунжутне, з насіння соняшнику, рисове, конопляне.

Так як рослинне молоко є гарним живильним середовищем для розвитку пробіотичних мікроорганізмів, на його основі можна робити йогурти і морозиво, які також користуються великим попитом у цільової аудиторії покупців. Дані продукти будуть виготовлятися на нашому заводі з соєвого молока.
Проведені по бізнес-плану розрахунки показують, що рентабельність продажів новоствореного підприємства складе 17,4%, що означає утримання більше 17 центів чистого прибутку в кожному доларі доходу.

 

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами