Грантова програма «Світанок» проєкту Дія.Буча: Pro-Consulting провела консультації для підприємців
656

Грантова програма «Світанок» проєкту Дія.Буча: Pro-Consulting провела консультації для підприємців

15 травня старший консультант компанії Pro-Consulting Андрій Мокряков провів індивідуальні консультації для підприємців, які беруть участь у грантовій програмі «Світанок» проєкту Дія.Буча

Ці консультації відбулися в рамках мастермайнд-сесій, організованих з метою надати учасникам програми практичні знання та поради щодо розвитку їхнього бізнесу та виходу на міжнародні ринки. Підприємці отримали індивідуальні рекомендації та підтримку від досвідченого експерта, що сприяло підвищенню їхньої впевненості та компетенції у веденні бізнесу на міжнародному рівні.

Про проєкт

Національна освітня програма «Світанок» покликана підсилити спроможність українських компаній з незначним експортним досвідом у виході на міжнародний ринок.

Національна освітня програма «Світанок» ініційована центром підтримки підприємців Дія.Бізнес у Тернополі та реалізується мережею центрів Дія.Бізнес за сприяння Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту за підтримки Європейського Союзу та уряду Німеччини в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку в Україні реалізує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО «Вест Юкрейн Діджитал» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами