Бізнес-план квіткового салону в Україні: файний заробіток
731

Бізнес-план квіткового салону в Україні: файний заробіток

Бізнес-план квіткового салону в Україні складений компанією Pro Capital Investment з метою підготовки проекту організації малого бізнесу в інвестиційно привабливій ринкової ніші, що визначена за результатами попередньо проведеного маркетингового дослідження. Готовий бізнес-план квіткового салону в Україні можна придбати на сайті компанії

Квіти продовжують залишатися універсальним і одним з найбільш популярних видів подарунків на нашій планеті. Грошовий обсяг світового експорту квіткових букетів становить близько 9 млрд доларів США в рік, будучи важливим джерелом доходів для Нідерландів, Колумбії, Еквадору, Кенії, Ефіопії і деяких інших країн. Список найбільших імпортерів квітів очолюють США, Німеччина, Великобританія, Росія.

Можливо, вам стане в нагоді стаття про бізнес-ідею вирощування квітів

Квітковому ринку України, як і інших колишніх республік Радянського Союзу, властива яскраво виражена сезонність, пов'язана з підготовкою до найбільш "квіткових" свят - 8 Березня, 14 Лютого, 1 Вересня, Новий Рік.Українські квіткарі роблять близько третини річного обсягу продажів саме в передсвяткові періоди, підвищуючи на цей час ціну своєї продукції на 20-30%. Тому найкращим часом старту квіткового бізнесу в нашій країні є зима, коли близькі піки попиту на Новий Рік, День Святого Валентина та Міжнародний Жіночий День.

Ознайомтеся зі структурою бізнес-плану квіткового салону

Бізнес-план квіткового салону в Україні, Розроблений компанією Pro Capital Investment, передбачає створення спеціалізованої торгової точки в великому обласному центрі країни. Асортимент салону включає букети з різних квітів, кімнатні рослини і супутні товари - декор, листівки, коробки, горщики.

Завдяки широті пропозиції, новостворений квітковий салон буде залучати покупців з будь-яким рівнем доходу.

Також вам може стати в нагоді стаття про бізнес-ідею організації весільного салону

Для розміщення магазину необхідно орендувати приміщення площею 30-40 кв. метрів в районі з хорошою прохідністю потенційних клієнтів - в діловій частині міста або поблизу нового житлового комплексу.

Для реалізації бізнес-плану квіткового салону в Україні потрібно близько $ 10 тисяч. Відповідно до фінансових розрахунків, рентабельність продажів підприємства складе 11-15%, а період окупності на перевищить двох років з урахуванням дисконту.

Якщо у вас є ще декілька хвилин, рекомендуємо прочитати про бізнес-план міні-пекарні в Україні

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами