Дослідження ринку зелені та овочів в Україні. 2019 – 1 пол. 2020 рік

Дослідження ринку зелені та овочів в Україні. 2019 – 1 пол. 2020 рік
Загальна характеристика
Дата підготовки: Листопад 2020 року
Кількість сторінок: 12, Arial, 1 інтервал, 10 кегль
Графіків і діаграм: 2
Таблиць: 4
Спосіб оплати: передоплата
Спосіб отримання: електронною поштою або кур'єром в електронному або в друкованому вигляді
Мова звіту: російська
5800 грн.
  • Ви можете замовити актуалізацію або адаптацію даного звіту під ваші цілі і завдання, а також придбати частину звіту (не менш 50%) по більш доступній ціні
  • Не знайшли дослідження вашого ринку? Зв'яжіться з нашими консультантами – перейти в контакти
  • Так само ви можете замовити бізнес-план для вашої бізнес-ідеї

Анотація до аналізу ринку:

Компанія Pro-Consulting провела дослідження ринку зелені та овочів, було виділено основні тенденції на ринку, а також проблеми його розвитку. Крім того, було проаналізовано виробництво в Україні в розрізі регіонів, а також зовнішня торгівля в розрізі країн та видів продукції. Було розглянуто споживання на ринку, зокрема в еко-сегменті, а також виокремлено проблеми. І нарешті сформульовані висновки.
Рослинництво - провідна галузь сільського господарства України, частку якого припадає 70,3%. Рослинництво включає вирощування зернових, технічних, кормових, овочевих, баштанних культур, картоплі, садівництво, виноградарство та ін.
Щодо зелені, то вона забезпечує організм необхідними вітамінами, мінеральними речовинами, а також є рослинним білком і має велике значення в раціоні людини. Тепличне вирощування дозволяє вирощувати деякі види зелені цілий рік, тим самим забезпечуючи покупців свіжою продукцією щодня.
Кліматичні умови України дозволяють вирощувати зелень на відкритому ґрунті лише у весняно-осінній сезон, хоча мають попит серед покупців протягом року. Тому вирощування зелені закритого ґрунту продовжує розвиватися. Теплиці є однією з найскладніших, капіталомістких і трудомістких галузей сільського господарства, що функціонують протягом цілого року.
Одним із позитивних факторів вирощування тепличних культур є їхня врожайність, яка в рази перевершує врожайність культур відкритого ґрунту, а також можливість вирощувати культури протягом більшого періоду року.
Ринок свіжої зелені включає не тільки традиційні петрушку, кріп, цибулю і щавель, але також селера, салат-латук, айсберг, кінзу, базилік, шпинат, мелісу.
Обсяги реалізації зелені України мають темпи зростання. Темп приросту у 2019 році порівняно з 2017-м становить 38%. Зелень використовують у подальшій переробній діяльності, наприклад, для консервації тощо.
Експорт української зелені та овочів структурувався таким чином:


Зелень – специфічний товар, що має невеликий термін зберігання. Тому більшість країн, куди збувалася українська продукція, знаходяться недалеко від України.
Органічна та екопродукція стали трендом ХХІ століття. В Україні 42,7 млн ​​га використовуються для вирощування еко-продукції та органіки, проте більш ніж 95% з них – зернові культури. Відповідно, на зелень та інші овочі залишається невелика частка – близько 2 млн. га.
Найбільш поширені експортні продукти в органічному сегменті — традиційні зернові, олійні, бобові, ягоди, фрукти та продукти їхньої переробки. Фермери, які займаються органікою не перший рік, радять звертати увагу на нішеві культури.

Детальний зміст:

1. Тенденції ринку
2. Виробництво на ринку
3. Зовнішня торгівля
4. Споживання в еко-сегменті
5. Висновки

Перелік таблиць:

1. Основні показники вирощування зелені та овочів, в натуральному вираженні, га, тонн
2. Обсяги виробництва та реалізації зелені та овочів, у грошовому вираженні, млн. грн.
3. Найбільші споживачі української зелені та овочів (по країнах) у 2019 році, тон, тис. $
4. Найбільші постачальники зелені та овочів в Україну (по країнах) у 2020 році, тон, тис. $

Перелік графіків і діаграм:

1. Структура експорту зелені та овочів з України, 2019, кг
2. Структура імпорту зелені та овочів в Україну, 2019 – 1 пол. 2020 р., кг

Вас може зацікавити

Зв'язатися з нами