Ринок пластикових труб в Україні: поточні цінові фактори
678

Ринок пластикових труб в Україні: поточні цінові фактори

Аналіз ринку пластикових труб в Україні проведено компанією Pro-Consulting у листопаді 2023 року. Маркетингове дослідження дозволило отримати відомості про:

 • ємніть ринку пластикових труб в Україні за період з квітня по серпень 2023 року;
 • сегментацію ринку за видами та походженням продукції;
 • фактори, що мають найбільший вплив на ринок пластикових труб в Україні, тенденції та проблеми його розвитку;
 • показники виробництва та зовнішніх поставок цільових товарів;
 • діяльність основних операторів ринку пластикових труб в Україні;
 • середні ціни та політику ціноутворення на ринку;
 • особливості споживання продукції ринку на пластикових труб в Україні;
 • прогнозний стан даної сфери бізнесу до кінця 2023 року.

Готовий аналіз ринку пластикових труб в Україні можна придбати на сайті компанії.

Моніторинг ринку пластикових труб в Україні свідчить, що на ньому переважає продукція іноземного виробництва. Так, у період із квітня по серпень 2023 року частка імпорту в загальному обсязі ринку склала 77,4%. У нас є ще один звіт по ринку пластикових труб в Україні – звіт може бути актуалізований та адаптований за вашим запитом – контакти.

Ціновий аналіз ринку пластикових труб в Україні свідчить про те, що кінцева вартість імпортних товарів формується шляхом поєднання митної ціни продукції, логістичних витрат, заробітної плати працівників, додаткових витрат оператора – маркетингових, адміністративних, складських та інших.

Якщо ви плануєте аналізувати ринок за власним технічним завданням, ознайомтеся з типовою структурою дослідження ринку.

У період, що досліджувався, умови роботи на ринку пластикових труб в Україні мали такі особливості:

 • транспортні;

Після початку великої війни та блокування морських перевезень постачання товарів на ринок пластикових труб в Україні почало відбуватися переважно автомобільним транспортом. Це прив'язало логістичні витрати суб'єктів ринку до динаміки ціни моторного палива та заробітної плати водіїв.

 • складські.

У центральних та північних регіонах країни значно знизилися ціни оренди складських приміщень через падіння бізнес-активності. Попит на площі зберігання перемістився разом із релокованими компаніями на захід України. Відповідно, ставки оренди складів у західних прикордонних областях зросли. Можливо вас зацікавить готовий аналіз ринку складської нерухомості у м. Київ. або аналіз індустріальної та складської нерухомості України та Дніпра.

Виробничий аналіз ринку пластикових труб в Україні дозволив скласти структуру собівартості виробів вітчизняного походження.

Основну частку в ціні випуску продукції ринку пластикових труб в Україні займає вартість сировини, яка практично вся імпортується. Таким чином, на сировинну складову впливають ті ж самі цінові чинники, що й на готові імпортні товари ринку пластикових труб в Україні.

Іншими сегментами вартості вироблених на ринку пластикових труб в Україні товарів є:

 • конфігурація, розмір та інші технічні характеристики виробу; найдорожчі – міцні труби із товстими стінками;
 • використовується технологія виробництва, необхідність залучення допоміжного обладнання, складність техпроцесу під час виготовлення нетипових виробів;
 • цінові маневри конкурентів, що займають значні частки ринку; їх ціни можуть ставати рамковими для сфери бізнесу.

Детальну інформацію про цей напрям економічної активності, його стан протягом перших восьми місяців 2023 року, гіпотези розвитку та прогнозні показники до кінця року можна отримати з матеріалів маркетингового дослідження ринку пластикових труб в Україні, який є доступний для придбання в магазині готових проектів компанії Pro-Consulting . Звіт може бути актуалізований та адаптований під цілі та завдання вашого бізнесу.

Замовити маркетингове дослідження будь-якого ринку за власним технічним завданням можна, звернувшись до Pro-Consulting телефоном або електронною поштою.

Джерело: Pro-Consulting

Читати також: Ринок будівельних матеріалів в Україні

Підписуйтесь на наш Telegram, щоб бути в курсі аналітичних новин ринків України та світу.

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами