Ринок пелет в Україні: відходи, від якіх становится тепло
516

Ринок пелет в Україні: відходи, від якіх становится тепло

Ринок пелет в Україні проаналізовано компанією Pro-Consulting в листопаді 2019 року з метою визначення його поточного обсягу і структури, а також виявлення основних факторів впливу і складання прогнозу розвитку на середньострокову перспективу. Готовий аналіз ринку пелет в Україні можна придбати в онлайн магазині на сайті компанії.

Можете також ознайомиться з матеріалом про ринок котлів в Україні

Ринок пелет в Україні наслідує загальносвітові тенденції збільшення використання біопалива. Паливні пелети мають більшу теплоту згорання, ніж звичайні дрова, і наближаються за цим показником до вугілля, в той же час виділяючи в 10-50 разів менше вуглекислого газу і маючи в 15-20 разів меншу зольність. Крім того, правильна форма, невеликий розмір гранул і однорідна консистенція пелет дозволяють легко автоматизувати всі операції з ними. Завдяки цим перевагам, паливні пелети стали активно використовуватися не тільки для опалення житла, але і в промисловому секторі. У 2016 році світова індустрія обігнала комунальну сферу за споживанням пелет, і цей розрив з кожним роком збільшується.

Впевнені, вам буде корисно почитати про аналіз впливу кризи та карантину на АПК в Україні

Можливо, вас також зацікавить огляд ринку комбікормів і преміксів України

На ринку пелет в Україні поки що переважає споживання приватними домогосподарствами. Цей сектор займав в 2018 році 47,4% в структурі використання біопалива, на теплоелектростанції доводилося 32,7%, на промисловість - 19,9%.

За результатами аналізу ринку пелет в Україні був складений прогноз його подальшого розвитку, згідно з яким ємність зазначеного ринку буде щорічно збільшуватися на 4-6%. Відбуватиметься це за рахунок переобладнання котелень з метою зменшення використання в якості палива природного газу.

Якщо ви комплексно підходите до обгрунтування регулювання обсягів виробництва вашого підприємства, рекомендуємо перед початком дій, провести дослідження ринку

Основними чинниками, що перешкоджають більш динамічному розвитку ринку пелет в Україні, є:

  • відсутність обов'язковості сертифікації якості виробництва пелет;
  • погані дорожні умови в сільській місцевості, що ускладнює вивезення сировини для пелет;
  • низький ступінь інформованості фермерів про вигідність реалізації відходів.

Наявність зазначених вище перешкод збільшує ризики для виходу на ринок пелет в Україні нових гравців.

Якщо у вас є ще пара хвилин, почитайте матеріал про бізнес на сонячних батареях в Україні

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами