Ринок котлів в Україні: встановлюємо влітку – гріємося взимку
1216

Ринок котлів в Україні: встановлюємо влітку – гріємося взимку

Компанією Pro-Consulting проаналізовано ринок котлів в Україні. В результаті проведеної роботи були визначені ємність і структура досліджуваного ринку, виявлені домінуючі на ньому тенденції, зроблені прогнози його розвитку в середньостроковій перспективі. Готовий аналіз ринку котлів в Україні можна придбати у відповідному розділі сайту компанії.

Для обігріву своїх осель українці використовують твердопаливні, газові та електричні котли. Найефективніші з зазначених різновидів котлів - це газові. Їх коефіцієнт корисної дії близько 94%, а в конденсатних впритул наближається до 100%. Єдиним, але істотним, недоліком газових котлів є необхідність його підключення до магістралі подачі газу.

Читати про ринок систем електричної теплої підлоги в Україні

Найбільш популярні в Україні твердопаливні котли. Їх частка в структурі ринку перевищує 90%. Перевагою твердопаливних котлів є простота виготовлення і установки, можливість використання декількох видів палива - вугілля, торфу, дерева, різних пелет та інших.

Аналіз ринку котлів в Україні показує, що продукція вітчизняного виробництва на ньому в 2018 році займала 43,2%, і це незважаючи на те, що котел українського складання нерідко в 2-2,5 рази дешевший імпортного.

Замовити аналіз вашого ринку можна тут

Згідно з результатами маркетингового дослідження, ринок котлів в Україні знаходиться під впливом таких основних факторів:

  • сезонність попиту - котли зазвичай купують, встановлюють і перевіряють в теплу пору року, в період липень-серпень;
  • тіньовий ринок - народні умільці виготовляють котли як для особистого користування, так і на замовлення, але ця продукція ніяк не відбивається в офіційній статистиці;
  • репутація імпортних котлів - вважається, що котли, зроблені іноземними виробниками, більш якісні, ніж українські;
  • обмеження з боку держави - з 2018 року діє заборона на установку газових котлів з закритими і відкритими камерами згоряння в багатоквартирних житлових будинках від трьох поверхів і вище.

За підсумками аналізу ринку котлів в Україні можна прогнозувати в середньостроковій перспективі продовження домінування в його структурі твердопаливних котлів, як найбільш універсальних і дешевих джерел тепла в економічних умовах нашої країни.

Читати про ринок теплоізоляційних матеріалів України

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами