Бізнес-план виробництва паркету: кругляк розпиляємо самі
561

Бізнес-план виробництва паркету: кругляк розпиляємо самі

Бізнес-план виробництва паркету складений компанією Pro Capital Investment з урахуванням актуальних тенденцій розвитку відповідного ринку в Україні і в світі. Готовий бізнес-план виробництва паркету можна придбати на сайті компанії.

Дерево здавна широко використовується при будівництві і обробці приміщень. Красиві і міцні натуральні паркетні підлоги не виходять з моди, незважаючи на те, що з'явилися нові будівельні матеріали. У той же час багато країн не володіють достатньою ресурсною базою для задоволення попиту на паркетну дошку, що призводить до імпорту і зростання цін на цю продукцію.

Можливо, вас зацікавить бізнес-ідея утилізації отруйної тари

Ситуація в Україні, навпаки, сприятлива для створення сучасного виробництва паркету. У нашій країні стійкі обсяги заготівлі деревини, порівняно дешева робоча сила, а поруч розташований платоспроможний ринок ЄС. Крім того, з 2016 року в Україні спостерігалося скорочення виробництва паркету, що послабило рівень конкуренції на цьому ринку.

 

Вам буде корисно почитати про результати аналізу ринку підлогових покриттів в Україні

Бізнес-план, складений компанією Pro Capital Investment, передбачає створення в Україні високотехнологічної паркетної фабрики, на якій буде вироблятися тришарова дошка з лицьовим покриттям з дубу, ясеня та горіха.

Вироблену продукцію планується реалізовувати на внутрішньому ринку з перспективою виходу на експорт до Європи.

Також ознайомтеся з бізнес-ідеєю переробки макулатури

Загальна вартість створення підприємства становить € 5 млн. На ці гроші можна буде побудувати й оснастити виробниче приміщення площею 1000 м2, а також три склади для сировини і заготовок (600 м2), для пиломатеріалів в роботі (400 м2) і для готової продукції (400 м2). Відходи виробництва планується використовувати для опалення приміщень в холодну пору року.

У нас на сайті доступний до покупки готовий бізнес-план виробництва тришарової паркетної дошки

Згідно з розрахунками, виконаними в рамках бізнес-плану паркетної фабрики, рентабельність продажів підприємства складе 19,2%, що говорить про отримання понад 19 центрів чистого прибутку з кожного євро доходу. Це дозволить окупити всі вкладені в створення фабрики кошти протягом менше трьох з половиною років (40 місяців) з моменту початку реалізації проекту.

Якщо ви плануєте залучати інвестиції або вкладати власні кошти в бізнес-проект, вивчіть предметно, що таке бізнес-план, і навіщо він потрібен

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами