Ринок котеджних Village в Україні: свій будинок дорогого коштує
1758

Ринок котеджних Village в Україні: свій будинок дорогого коштує

Ринок котеджних селищ в Україні вивчався компанією Pro-Consulting в липні 2021 року. В ході маркетингового дослідження ринку проаналізовано напрямки бізнесу, пов’язані зі створенням котеджних Village в Україні як для здачі в довгострокову оренду, так і для організації прийому відпочиваючих на узбережжі Чорного та Азовського морів, виявлено основні фактори впливу та тенденції розвитку. Готовий аналіз ринку котеджних містечок в Україні можна придбати на сайті компанії.

Ознайомтеся з типовою структурою дослідження ринку - за нею можна проаналізувати будь-який ринок

Ринок котеджних Village в Україні розвивається за двома напрямками:

  • заміський будинок як альтернатива проживанню в мегаполісах;
  • курортні містечка, призначені для тимчасового розміщення туристів.

Моніторинг ринку котеджних Village в Україні показує, що на узбережжі Чорного і Азовського морів останнім часом з’явилися десятки містечок, будинки в яких позиціонуються як житло високого цінового діапазону. Котедж недалеко від моря можна придбати у забудовника не менше ніж за $100 тис., а в першій лінії він коштує від $600 тис. до $1,5 млн. Так, в Одеській області ринок котеджних містечок представлений більш ніж трьома десятками проектів, дві третини з яких здані за останнє десятиліття. Будівництво деяких селищ триває, є і заморожені об’єкти. Для залучення покупців забудовники окремих котеджних селищ в Одеській області, таких як Олександрія, виставляють на продаж тільки ділянки землі для побудови будинків, в подальшому новим власникам пропонуються проекти котеджів з можливістю їх зведення «під ключ».

Також прочитайте огляд ринку пасивного будинку в Україні

Компанія Pro-Consulting проаналізувала інформаційний масив запитів українців до пошукової системи Google, пов’язаних з купівлею ділянки на березі моря. Максимальна кількість таких запитів надходить в літній час.

В результаті аналізу ринку котеджних селищ в Україні встановлено, що однією з головних проблем розвитку цієї сфери бізнесу є той факт, що для наших співвітчизників дешевше і практичніше знімати кімнату або номер, ніж окремий котедж. Відпочинок в котеджі вигідний тільки в разі його оренди на велику компанію або сім’ю. Разом з тим, рівень оформлення і сервісу на українському ринку котеджних Village для відпочиваючих не дозволяє віднести їх до класу «люкс». Виняток становлять просторі вілли з вишуканим дизайном.

На сайті доступний до покупки готовий аналіз ринку котеджних селищ в Україні (2021 рік) - ознайомтеся зі структурою готового звіту

Аналіз ринку котеджних містечок в Україні дозволив виділити наступні фактори, що істотно на нього впливають:

  • кількість туристів, які приїжджають в регіон для відпочинку;
  • наявність серед відпочиваючих великих компаній і сімей з дітьми;
  • поширення в суспільстві культури індивідуалізму, яка, зокрема, виражається у потребі в особистому просторі під час відпочинку;
  • частка туристів, націлених на ексклюзивні види розміщення і відпочинку, до яких можна віднести і оренду окремого котеджу;
  • розмір наявних доходів українців, готовність витратити частину з них на відпочинок;
  • форс-мажорні обставини.

Також на сайті доступний до покупки готовий аналіз ринку котеджних містечок і земельного ринку Одеської області (2019 рік) - ми можемо актуалізувати дане дослідження за вашим запитом

Карантинні обмеження міжнародних поїздок в період пандемії коронавірусу сприяли зростанню відвідуваності українцями місцевих курортів, в тому числі і об’єктів ринку котеджних Village в Україні.

Про перспективність ринку котеджних селищ в Україні свідчить збільшення кількості запитів потенційних споживачів за відповідною тематикою в пошукових системах мережі «Інтернет». Якщо в 2017 році таких запитів було 5,5 тисяч, то в наступні два роки їх стало по 8,3 тисяч, а в першому півріччі 2020-го стався різкий стрибок до 21 тисячі. Найбільше зростання пішло з квітня після введення антиковідних обмежень.

Рекомендуємо також статтю про ринок модульних будівель в Україні

Більш детальну інформацію про розглянуту сферу бізнесу та перспективи її розвитку можна отримати з матеріалів маркетингового дослідження ринку котеджних Village в Україні, розміщених в магазині готових проектів компанії Pro-Consulting.

Також вам буде цікавий матеріал про ринок «розумного будинку» в Україні

Ми підготували для вас короткий перелік готових проектів на цю і суміжні теми. Дані проекти можуть бути актуалізовані і розширені за товарними і географічними межами під ваші цілі:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами