Класика завжди затребувана: пропонуємо вирощувати пшеницю і ячмінь згідно нашого бізнес-плану
2533

Класика завжди затребувана: пропонуємо вирощувати пшеницю і ячмінь згідно нашого бізнес-плану

Населення Землі постійно зростає і йому потрібно все більше їжі. Так як основу раціону людей і сільськогосподарських тварин складають зернові культури, на міжнародному ринку існує постійно зростаючий попит на них.

Для українських аграріїв традиційними зерновими культурами є пшениця і ячмінь, з виробництва яких наша країна займає провідні позиції в світі.

У минулому році в Україні пшеницею було засіяно 6,37 млн ​​га, що становить 23,2% всіх посівних площ або 43,6% площ, відведених під зернові і зернобобові культури. Середня врожайність виявилася на рівні 4,2 ​​т / га, що дозволило отримати хороший урожай в 26,2 млн тонн і увійти в першу десятку світових виробників і експортерів.

Трохи менша увага приділяється ячменю, хоча він також знаходиться в групі найцінніших продовольчих і кормових культур. Загальна площа українських посівів ячменю в 2017 році склала 2,5 млн га при середній врожайності близько 2,9 т / га. Наша країна входить в топ світових виробників і по цій культурі.


Динаміка структури посівніх площ пшениці, кукурудзи та ячменю в Україні за 2013 - 2017 роки


Наведені вище показники свідчать про високу інвестиційну привабливість вирощування даних культур. Для тих вітчизняних інвесторів, хто також хоче увійти в мейнстрім світового аграрного виробництва, аналітиками Pro-Consulting підготовлений бізнес-план зернового господарства на площі землекористування в 1,2 тис. гектарів.

Розмістити його краще в зоні українського лісостепу (Вінницька, Хмельницька, Тернопільська, Черкаська, Полтавська, Харківська, Сумська області), умови якої найбільше підходять для отримання максимальних врожаїв озимої пшениці та ярого ячменю.

Бізнес-план розрахований на шестирічний період, з яких на підготовчі роботи відведено початкові 15 місяців. Перший урожай буде отримано в липні другого року реалізації проекту.
У структурі капіталовкладень на створення підприємства, найбільші частки займають придбання сільгосптехніки та оренда землі - 49% і 33% відповідно. Витрати на посівну кампанію становитимуть 12%, а решта 6% підуть за іншими статтями.

Створене згідно нашого бізнес-плану господарство буде працювати на ринку найбільш ліквідної сільськогосподарської продукції, що забезпечить йому стабільну прибутковість в довгостроковій перспективі.

 

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

Дата розміщення: 25.10.2018
дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами