Великі перспективи маленької пташки: готовий бізнес-план української перепелиної ферми
6158

Великі перспективи маленької пташки: готовий бізнес-план української перепелиної ферми

Сьогодні мало знайдеться людей, які не чули б про користь перепелиних яєць, особливо для підростаючого покоління. Краще за всіх це розуміють в Японії. Тут яйця перепілки є обов'язковим елементом меню дітей. Речовини, що містяться в цьому продукті, сприяють більш повному розкриттю фізичного і інтелектуального потенціалу дитини. Вірність такого підходу ілюструється рівнем сучасного розвитку Японії.

Перші перепелині ферми почали з'являтися близько двох століть тому в тій же Японії. Розведення цієї мініатюрної курочки добре вписалося в традиційну культуру цієї країни. Це не вимагає багато місця і кормів, перепілка здатна давати 250-280 яєць в рік. Не менш корисне і м'ясо перепелів.

Можливо, вам також буде цікаво прочитати аналітику ринку яєць вільного вигулу в Україні

В Європі перепелині господарства з'явилися тільки в середині минулого століття. Переваги цього птаха жителі нашого континенту оцінили не відразу. Первісне переконання в тому, що продукти перепелів нічим не відрізняються від курячих, загальмували розвиток даного напрямку птахівництва. Тільки з поширенням тенденцій здорового харчування перепелиним яйцям і м'ясу була дана належна оцінка, і вони зайняли гідне місце в арсеналі дієтологів.

Новий етап розвитку ринку перепелиних продуктів почався в кінці 1990-х років. До нього активно підключилася і Україна. Ця галузь птахівництва, на відміну від розведення курей, дуже чутливо реагує на економічні потрясіння і зниження доходів споживачів. Не вважаючи перепелині яйця продуктом першої необхідності, пересічний українець викреслює їх з переліку покупок при скороченні свого бюджету.

Рекомендуємо також аналітичну статтю про бізнес-план створення перепелиної ферми

Підтвердженням цьому є дані про виробництво перепелиних яєць в Україні за останні дев'ять років.


Рисунок. Динаміка виробництва перепелиних яєць в Україні в 2009-2017 * рр., млн. шт.

 

* 2015-2017гг. Дані без урахування тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь, також без урахування частини зони проведення антитерористичної операції.

Джерело: за даними операторів ринку, оцінка Pro-Consulting


Як видно з наведеної діаграми, в 2017 році падіння виробництва перепелиних яєць практично припинилося. Подальше відновлення доходів населення нашої країни буде стимулювати підвищення попиту на цей продукт. А значить настав сприятливий момент для збільшення виробництва і появи на ринку нових учасників.

Якщо ви плануєте інвестувати в новий проект або ж розширювати існуючий бізнес, обов'язково ознайомтеся з матеріалом про те, що таке бізнес-план підприємства

З огляду на викладене вище, компанія Pro-Consulting представляє до уваги інвесторів бізнес-план перепелиної ферми на 10 тис. голів (8 тис. курочок і 2 тис. півників).

Для цього буде потрібно знайти і орендувати приміщення площею 540 м2 в оптимальному місці з точки зору логістики ресурсів і готової продукції. Ферма буде виробляти перепелині яйця і м'ясо, збут яких планується здійснювати по каналам торгових мереж, супермаркетів, магазинів, продовольчих ринків.
Рентабельність продажів продукції ферми розрахована на рівні 7,6% в євро, що дозволить отримувати майже 8 центів чистого прибутку з кожної одиниці доходу. При цьому вкладені в проект гроші повністю повернуться до інвестора з урахуванням дисконту вже через 3 роки і 9 місяців з моменту початку реалізації.

 Якщо у вас є ще пара хвилин, прочитайте статтю про бізнес-план створення осетрової ферми

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами