Бізнес-план молочної ферми в Україні: нове підприємство під нові стандарти
3881

Бізнес-план молочної ферми в Україні: нове підприємство під нові стандарти

Бізнес-план молочної ферми в Україні складено компанією Pro-Consulting з урахуванням поточних тенденцій зміни ситуації на українському ринку молока, пов'язаних з введенням нових підвищених стандартів якості. Готовий бізнес-план молочної ферми в Україні можна придбати на сайті компанії.

Українське тваринництво вже тривалий період часу перебуває в стані трансформації, пристосовуючись до постійно мінливих економічних умов на молочному ринку.

По-перше, відбувається перманентне скорочення поголів'я великої рогатої худоби. Так, моніторинг ринку тваринництва в Україні за 2019 рік показує, що кількість корів за цей період зменшилася на 130,9 тис. голів.

Також вас може зацікавити бізнес-план розведення овець в Україні

По-друге, в нашій країні фіксується зменшення валового надою коров'ячого молока. У тому ж 2019 році всі українські корови дали молока на 4% менше, ніж роком раніше. При цьому темп скорочення поголів'я становить 7%.

 

Описана вище суперечлива ситуація склалася через те, що вітчизняні фермери оновлюють коров'яче стадо з метою підвищення ефективності виробництва. Таким чином і виходить відносне зростання надоїв на тлі скорочення поголів'я, оскільки середня продуктивність однієї корови збільшується.

Вам буде корисно ознайомитися з бізнес-ідеєю створення свинарської ферми - ознайомтеся з концепцією бізнес-плану

Ще більше динаміки процесу модернізації українського молочного тваринництва додало підвищення вимог до безпеки і якості молока, що відбулося в червні 2019 року. І хоча в даний час ці вимоги застосовуються лише до операторів ринку, які здійснюють молочний експорт, іншим виробникам також доведеться відповідати новим стандартам з 1 січня 2024.

Підприємство, яке забезпечує виробництво молока високої якості, можна створити вже сьогодні, скориставшись бізнес-планом молочної ферми в Україні від компанії Pro Capital Investment.

Проект розрахований на семирічний період, а сама ферма буде організована протягом шести місяців:

  • 1 місяць - замовлення проектної документації;
  • 2 місяць - отримання документації, замовлення обладнання ферми і біогазової установки;
  • 3-6 місяць - проведення будівельних робіт, монтаж і налагодження обладнання;
  • 6 місяць - закупівля 560 корів голштинської породи, внесення їх до державного реєстру.

Відповідно до фінансових розрахунків, проведених в рамках бізнес-плану молочної ферми в Україні, сума початкових інвестицій окупиться з урахуванням дисконту протягом шести років (71,9 місяці).

 Також прочитайте про бізнес-план козячої ферми в Україні

Ми підготували для вас короткий перелік готових проектів на цю і суміжні теми. Дані проекти можуть бути актуалізовані і розширені за товарними і географічними межами під ваші цілі:

Дата розміщення: 29.04.2021
дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами