Бізнес-план розведення овець в Україні: рентабельність вже позитивна, а ніші ще вільні
9790

Бізнес-план розведення овець в Україні: рентабельність вже позитивна, а ніші ще вільні

Бізнес-план вирощування овець в Україні розроблений компанією Pro Capital Investment за результатами оцінки поточної інвестиційної привабливості вівчарства в нашій країні і наявності вільних ніш на ринку відповідної продукції. Готовий бізнес-план розведення овець в Україні можна придбати на сайті компанії.

Вівчарство є досить розвиненою галуззю скотарства в світі. Найбільше поголів'я овець має Китай - 164 млн голів станом на 2018 рік. На другому місці за кількістю овець знаходиться Австралія, для якої цей напрямок тваринництва став традиційним ще з часів панування Британської імперії. Приділяється увага розведенню овець і в деяких наших колишніх сусідів по Радянському Союзу. Так, в Росії налічується 22,3 млн голів цих тварин, в Казахстані - 16,5 млн, в Туркменістані - 14 млн. В Україні на момент здобуття незалежності було 7,26 млн овець, але до 2018 року їх кількість скоротилася в десять разів до 727 тис. голів. Фермерам було нерентабельно займатися вівчарством, зменшувалося поголів'я овець і кіз і в господарствах населення.

Можливо, вас також зацікавить бізнес-ідея створення свинарської ферми - ознайомтеся з концепцією бізнес-плану

В даний час ситуація на ринку продукції вівчарства в нашій країні змінилася на краще, що підтверджують результати аналізу ринку та розрахунки по бізнес-плану вирощування овець в Україні.

Також ознайомтеся з бізнес-ідеєю вирощування кроликів

Даним проектом передбачено створення фермерського господарства, що спеціалізується на вирощуванні овець породи «Меріноландшаф», з подальшою реалізацією вовни, продажем тварин на м'ясо і виробництвом сиру з овечого молока. Початковий розмір стада з 200 овечок і 20 баранів планується згодом довести до 500 голів.

На створення підприємства буде потрібно близько 483 тис. доларів США. Найбільше грошей необхідно на будівництво і облаштування кошар - 37% від загального обсягу, 26% складуть оборотний капітал, 18% буде витрачено на пидбання овець і 19% - на інші витрати (перегляньте матеріал про те, що таке бізнес-план підприємства).

Відповідно до фінансової моделі, яка є частиною бізнес-плану розведення овець в Україні, рентабельність продажів новоствореного підприємства знаходиться на рівні 7,9%. Це дозволить окупити всі витрачені на реалізацію проекту кошти з урахуванням дисконту менш ніж за десять років (114,7 місяці).

Рекомендуємо почитати про бізнес-план організації молочної козячої ферми

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

Дата розміщення: 15.03.2021
дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами