Аналіз ринку медичних послуг в Україні: чим дорожче лікування, тим цінніше здоров'я
1793

Аналіз ринку медичних послуг в Україні: чим дорожче лікування, тим цінніше здоров'я

Компанією Pro-Consulting проведено аналіз ринку медичних послуг в Україні, в результаті якого визначено його обсяг і структура, виявлені основні фактори впливу та напрями розвитку зазначеного ринку. Дане маркетингове дослідження можна придбати на сайті Pro-Consulting в розділі готових аналізів ринків.

Купити готовий аналіз ринку мед. послуг в Україні

Говорячи про ринок медичних послуг в Україні, ми, головним чином, маємо на увазі послуги приватних клінік, хоча реформа охорони здоров'я передбачає наявність офіційних платних послуг і в державних медустановах. Однак, з урахуванням різниці в якості обслуговування в клініках різних форм власності, платоспроможні клієнти воліють звертатися до приватної медицини, оскільки розуміють, що витрати на більш якісні медичні послуги, в кінцевому підсумку, обертаються економією через меншу захворюваності.

Готовий бізнес-план відкриття медичного центру

Аналіз ринку медичних послуг в Україні показує, що в його структурі переважають приватні лікарні та діагностичні центри. На третьому місці за обсягом знаходяться стоматологічні послуги, що надаються в основному приватнопрактикуючими лікарями в невеликих кабінетах. Сегмент репродуктивної медицини розвивається, в тому числі, за рахунок зарубіжних клієнтів. Найменшу частину ринку займають приватні онкологічні клініки, представлені всього трьома центрами, кількість яких за останні два роки не змінювалося.

Основними операторами ринку, що надають повний спектр медичних послуг, є клініки і центри «Добробут», «Оберіг», «Борис», «Одонтомед», «Біомед», «Оксфорд Медікал», «Медіком», «Інто-Сана» і деякі інші. Важливою для ринку подією в 2019 році стала покупка медичним центром «Добробут» клініки «Борис», що ще більше зміцнить позиції покупця в якості лідера сектора приватної медицини нашої країни.

Готові аналізи ринків (медицина і фармацевтика)

За 2018 і першу половину 2019 року, помітного зростання кількості приватних медичних клінік в Україні не відбулося. Обсяг ринку збільшувався в основному за рахунок залучення нових клієнтів і підвищення цін на обслуговування. За результатами аналізу ринку медичних послуг можна зробити висновок про сильну залежність його подальшого розвитку від динаміки підвищення рівня наявних доходів наших співвітчизників. Основними точками зростання приватної медицини сьогодні є великі міста з найбільшою середньою зарплатою жителів. Ведення обов'язкового медичного страхування стане додатковим каталізатором для збільшення ємності ринку медичних послуг в Україні.

Замовити дослідження ринку

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами