Ринок вантажоперевезень автомобільним транспортом в Україні: не везе через карантин
445

Ринок вантажоперевезень автомобільним транспортом в Україні: не везе через карантин

Ринок вантажоперевезень автомобільним транспортом в Україні аналізувався компанією Pro-Consulting за період 2016 - 1 півріччя 2020 року. Маркетингове дослідження ринку дозволило визначити його ємність і інші важливі параметри, виявити основні фактори впливу та тенденції розвитку. Готовий аналіз ринку вантажоперевезень автомобільним транспортом в Україні можна придбати на сайті.

Можливо, вам також буде цікаво прочитати аналітику ринку річкових вантажоперевезень в руслі Дніпра

Ринок вантажоперевезень автомобільним транспортом в Україні розвивається завдяки ряду переваг автомашин при переміщенні вантажів на невеликі відстані. Серед них - можливість вибрати найбільш підходящий транспортний засіб, швидко змінити маршрут руху, оптимізувати витрати на логістику шляхом одночасного переміщення декількох видів вантажів. Разом з тим, ринок перевезень вантажним транспортом в Україні схильний до дії ряду негативних факторів впливу, таких як:

  • людський фактор;
  • погодні умови;
  • незадовільний стан доріг;
  • залежність собівартості від цін на паливо.

Якщо ваше підприємство зіткнулося з кризою через невизначеність ринкових умов, вам знадобиться аналіз ринку

Аналіз ринку вантажоперевезень автомобільним транспортом в Україні свідчить про зниження цін на дизельне паливо з початку поточного року. Причиною стало падіння глобального попиту у зв'язку з карантинними обмеженнями.

Моніторинг ринку вантажоперевезень автомобільним транспортом в Україні показав зростання його міжнародного сегменту в 2016-2019 роках. Головними факторами збільшення обсягу ринку були:

  • підвищення обігу вантажів в промисловості, будівництві та на ринку споживчих товарів;
  • зростання експорту;
  • відновлення купівельної спроможності населення.

На сайті доступний до покупки готовий аналіз ринку вантажоперевезень автомобільним транспортом в Україні (2020р.) - ознайомтеся зі структурою звіту

У першій половині 2020 року об`єм міжнародних перевезень на ринку вантажоперевезень автомобільним транспортом в Україні скоротився на 26,1% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Скорочення пов'язане з падінням світової та української економіки через реакцію урядів на пандемію коронавірусу.

Пропонуємо Вам ознайомитися з матеріалом про готові маркетингові дослідження - ймовірно ми вже аналізували ваш ринок

Про інші параметри і перспективи подальшого розвитку даної галузі читайте в матеріалі готового маркетингового дослідження ринку вантажоперевезень автомобільним транспортом в Україні, розміщеного в онлайн магазині Pro-Consulting.

Якщо у вас є ще пара хвилин, прочитайте про ринок СТО для вантажних автомобілів в Україні

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами