in stock

Аналіз ринку логістики України. 2018 рік

Аналіз ринку логістики України. 2018 рік
Загальна характеристика
Дата підготовки: Квітень 2018 року
Кількість сторінок: 6, Arial, 1 інтервал, 10 кегль
Графіків і діаграм: 3
Спосіб оплати: готівковий або безготівковий розрахунок, передоплата
Спосіб отримання: електронною поштою або кур'єром в електронному або в друкованому вигляді
Мова звіту: російська
3600 грн.
  • Ви можете замовити актуалізацію або адаптацію даного звіту під ваші цілі і завдання, а також придбати частину звіту (не менш 50%) по більш доступній ціні
  • Не знайшли дослідження вашого ринку? Зв'яжіться з нашими консультантами – перейти в контакти
  • Так само ви можете замовити бізнес-план для вашої бізнес-ідеї

Анотація до аналізу ринку:

Компанія Pro-Consulting провела аналіз ринку логістики України. В огляді представлені основні тенденції останніх років, дані щодо обсягів вантажних перевезень, в т.ч. за видами транспорту, розрахований грошовий обсяг ринку логістики, представлений опис логістичних операторів та споживачів їх послуг, а також надані прогнозні тенденції подальшого розвитку логістичних послуг.

 Динаміка обсягу вантажоперевезень в Україні в 2015 - 1 кв. 2018 рр. в натуральному вираженні, млрд. т / км

Джерело: за даними Державної служби статистики України

 

Останнім часом в Україні частка залізничних перевезень зменшується на користь автомобільних. Головною проблемою ринку є значна зношеність вагонів и недостача коштів на відновлення парку, в т.ч. локомотивного. Геополітичний фактор також позначився на діяльності залізничних перевізників. Анексія Криму, втрата контролю над деякими територіями Донбасу і проведення антитерористичної операції обмежили можливості пересування по залізниці, а також призвели до втрат локомотивного і вагонного парків.

Фактором ризику автомобільних вантажоперевезень є обмеження руху великогабаритного транспорту, які вводяться відповідно погодних умов, і можуть затримати доставку. Найчастіше це трапляється в спекотні місяці для збереження дорожнього покриття, а також в період зимової негоди.

Останнім часом активно обговорювався розвиток водних шляхів, зокрема, для перевезення продукції сільського господарства. Так, вантажний потенціал Дніпра оцінюється в 60 млн. тонн на рік. Перешкодою для реалізації розвиненої системи водних вантажоперевезень є обміління річок, недостача транспортних засобів і високі збори за користування водними артеріями.

Деякі види вантажів вимагають дотримання температурного режиму під час зберігання і перевезення продукції. Для цього потрібна розгалужена система холодних складів, велика кількість обладнаного транспорту і відсутність тривалих затримок при навантаженні-вивантаженні товарів між усіма точками зберігання. Основна проблема холодної логістики - дотримання умов зберігання на всіх етапах харчового ланцюжка, оскільки порушення температурного режиму на будь-якому етапі може привести до втрати якості продукції, що може бути небезпечним для кінцевого споживача.

Детальний зміст:

1. Аналіз тенденцій розвитку ринку логістики в Україні
2. Обсяг ринку логістики в Україні
3. Оператори і споживачі логістичних послуг в Україні
4. Висновки і прогнозні тенденції ринку логістики України

Перелік графіків і діаграм:

1. Структура вантажних перевезень у розрізі видів транспорту в 2017 р, в натуральному вираженні, млн т
2. Динаміка обсягу вантажоперевезень в Україні в 2015 - 1 кв. 2018 рр., в натуральному вираженні, млрд т / км
3. Динаміка грошового обсягу послуг вантажоперевезень в Україні в 2015 - 1 кв. 2018 рр. в натуральному вираженні, млрд грн

Вас може зацікавити

Зв'язатися з нами