Бізнес-план сховища винограду: збережемо вітаміни для народу, а прибуток для виробника
3858

Бізнес-план сховища винограду: збережемо вітаміни для народу, а прибуток для виробника

Крім інших готових бізнес-планів, розроблених компанією Pro Capital Investment, пропонуємо ознайомитися з ідеєю створення сховища винограду.

Ідея розробки проекту організації в Україні підприємства, що спеціалізується на зберіганні столового винограду, виникла у аналітиків після розгляду результатів дослідження фруктового ринку нашої країни. Як відомо, природно-кліматичні умови України дозволяють вирощувати безліч видів різноманітної фруктової продукції, зокрема, і виноград.

Готовий бізнес-план фруктосховища на 4,4 т.т.

В середньому кожен українець споживає близько 12 кілограмів столового винограду в рік, і це дуже добре, але погано інше - майже весь цей виноград імпортний. Вітчизняні аграрії дають на ринок тільки близько одного кілограма столового винограду на жителя України. Здавалося б, ситуація парадоксальна, адже всі добре знають, що виноград відмінно росте на півдні України і в Закарпатті. Але справа в тому, що 90% вирощуваного в нашій країні винограду складають технічні сорти, призначені для переробки, і лише десята частина призначена для безпосереднього вживання в їжу. Але навіть ця десята частина зібраного врожаю не може рівномірно продаватися протягом тривалого часу. Причина - відсутність достатньої кількості якісних сховищ.

Готовий бізнес-плану фруктосховища на 1 тис. тонн

Застарілі фруктосховища, побудовані ще при Радянському Союзі, які переважають в Україні, сьогодні вже не справляються із завданням заощадження вітамінної продукції. А виноград, як особливо вимогливий до режиму зберігання, псується в них швидше за все. Тому поява в нашій країні сховища винограду, обладнаного за останнім словом техніки, відповідає потребам і аграріїв, і споживачів, і буде приносити стабільний прибуток інвестору.

Бізнес-планом сховища винограду передбачено створення підприємства, здатного забезпечити одночасне зберігання 1000 тонн цих фруктів в регульованому газовому середовищі.

В результаті створення такого сховища, українські виноградарі матимуть можливість зберегти свій столовий виноград в кращому товарному вигляді, і таким чином у них з'явиться стимул для збільшення його насаджень.

З концепцією інших проектів в галузі с/г та АПК так само можна ознайомитися на нашому сайті

 

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

 

Дата розміщення: 26.12.2019
дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами