Бізнес-план елеватору в Україні: збережемо для інших з користю для себе
4515

Бізнес-план елеватору в Україні: збережемо для інших з користю для себе

Бізнес-план елеватору в Україні складено компанією Pro Capital Investment за підсумками аналізу ринку зерносховищ в нашій країні, який підтвердив високу інвестиційну привабливість цього напрямку бізнесу. Готовий бізнес-план елеватору в Україні можна придбати на сайті компанії.

Наша країна має величезний потенціал виробництва і переробки зернових і олійних сільськогосподарських культур, повне розкриття якого стримується рівнем розвитку інфраструктури зберігання зібраного врожаю.

Можливо, вам також буде цікаво прочитати про бізнес-план овоче- і фруктосховища

Прочитайте матеріал про бізнес-план як інструмент фінансового планування проекту

Аналіз ринку зерносховищ в Україні свідчить про наявність в країні близько 800 сертифікованих елеваторів, загальна ємність яких дозволяє зберігати приблизно 33,8 млн тон зерна, що майже вдвічі менше щорічно збираємого врожаю. Відповідно до загальноприйнятих міжнародних норм, інфраструктура зерносховищ повинна вміщати валовий середньорічний збір зернових з коефіцієнтом 1,2.

Також прочитайте про бізнес-план виробництва борошна

В результаті нестачі елеваторів і низька якість частини з наявних призводить до втрати врожаю від 15 до 30% в рік.

Бізнес-план зерносховища, розроблений компанією Pro Capital Investment, передбачає будівництво в Україні елеваторного комплексу, здатного одночасно зберігати до 30 тис. тон врожаю зернових і олійних культур, таких як кукурудза, пшениця, соя, рапс і соняшник. До складу послуг нового елеваторного комплексу входять зберігання, чистка, сушка, доведення зерна до стандартних кондицій.

Можливо, вам буде цікаво прочитати про бізнес-ідею виробництва «альтернативного» борошна

Для спорудження елеватора потрібна ділянку площею два гектари, а загальна сума фінансових ресурсів на організацію підприємства становить 5,8 млн євро. Найбільш витратними є будівельні роботи, придбання устаткування і формування фонду оборотних коштів.

Фінансова модель, побудована в рамках бізнес-плану елеватора, свідчить про те, що рентабельність інвестицій за проектом складе 91%, а період його окупності менш шести років.

Якщо у вас є ще пара хвилин прочитайте про бізнес-план виробництва нішевих зернових

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

Дата розміщення: 10.03.2021
дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами