Власник «Сільпо» Костельман інвестував у медичну мережу Doctor Sam – коментарі по ринку від гендиректора Pro-Consulting Олександра Соколова. ЕКОНОМІЧНА ПРАВДА
1188

Власник «Сільпо» Костельман інвестував у медичну мережу Doctor Sam – коментарі по ринку від гендиректора Pro-Consulting Олександра Соколова. ЕКОНОМІЧНА ПРАВДА

Fozzy Group Володимира Костельмана відкрила у ТРЦ Respublika Park у Києві медичний центр Doctor Sam. Разом із Костельманом керуючий партнер  клініки Сем Аганов планує відкрити ще декілька медзакладів у Києві. Про це пише Forbes.

Вас можуть зацікавити готові звіти по ринках від Pro-Consulting:

Будь-який звіт по ринку буде актуалізований за вашим запитом. Типова структура дослідження ринку – за цим посиланням.

Медичний центр Doctor Sam на 1000 кв. м відкрився 12 лютого.

«Це багатопрофільна клініка, в якій є, зокрема, амбулаторний прийом лікарів, діагностика, супровід вагітності, профілактичні щеплення. Всього в ліцензії заявлено 34 медичні спеціалізації, каже співвласник клініки Сем Аганов. До клініки можуть звертатися дорослі і діти», - пише видання із посиланням на пресслужбу Fozzy Group.

При цьому бренд Doctor Sam належить компанії Fozzy Group Health (ТОВ «Фоззі Груп Хелс»). Кінцевий бенефіціарний власник - Володимир Костельман, Сем Аганов має частку у 5%, свідчать дані Opendatabot. Юрособа була створена ще до великої війни, у листопаді 2021 року.

«У мене було три поліклініки, які в 2020 році ми продали «Добробуту», але я завжди мріяв про більш масштабний проєкт», - розповів виданню Аганов.

Він додав, що розпочав обговорювати спільний «медичний» проєкт із Костельманом у 2021 році - тоді вдалося знайти приміщення, але запуск клініки відклали через початок великої війни.

«Заочно я був із ним знайомий давно. У нас сумісність щодо цінностей», - додав Аганов.

При цьому партнери не називають суму інвестицій у проєкт. За словами одного із менеджерів українського медичного закладу, відкриття однієї клініки може коштувати близько 2 млн дол, додає Forbes.

За словами гендиректора Pro-Consulting Олександра Соколова, обсяг ринку медпослуг в Україні у 2023 році сягнув 185 млрд грн, що на 3% більше, ніж роком раніше.

При цьому основним гравцем із часткою ринку у 18% є «Добробут» - його виручка за 2023 рік зросла на 75,8%, до 2,3 млрд грн.

«Ще 8% медичного ринку - у одеської медичної мережі Odrex, а 5% - у київської «Оберіг», виручка якої за дев`ять місяців 2023-го зросла на 39,2%, до 335 млн грн», - пише Forbes.

За словами Аганова, окупність у медицині - гра в довгу, точно понад 4–5 років. «Хочемо вийти на ринок первинної та вторинної меддопомоги, відкрити хірургію, але це амбіції, треба спочатку завоювати довіру пацієнтів», - резюмував він

Fozzy Group насамперед відома своїми мережами супермаркетів «Сільпо», «Фора», Fozzy, «Thrash!Траш!», проте її бізнес не обмежується торгівлею.

Зокрема, група має фармацевтичні супермаркети «Біла ромашка» і мережу електроніки rіngoo,а також - фудхоли «Сільпо» Resto на території супермаркетів, три ресторани Le Grill, які є частинами делікатес-маркетів Le Silpo та чотири окремі заклади.

Також в групу входить мережа туристичних агенцій «Сільпо Вояж».

Джерело: ЕКОНОМІЧНА ПРАВДА

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами