Українці стали більше вживати здорових снеків – аналітики Pro-Consulting. Expert
280

Українці стали більше вживати здорових снеків – аналітики Pro-Consulting. Expert

Незважаючи на проникнення в нашу країну модних світових тенденцій, українці поки не до кінця сприймають здорові снеки як повноцінний і корисний перекус.

Але ринок здорових снеків в Україні знаходиться в стадії становлення і починає поступово зростати: наші співгромадяни збільшують споживання даної продукції. Про це повідомляють експерти Pro-Consulting.

В Україні продаються злакові батончики і мюслі переважно вітчизняного виробництва. Разом з тим, протягом перших трьох кварталів 2017 року була помітна тенденція збільшення в цьому сегменті імпортної продукції. Її частка зросла в порівнянні з таким же періодом 2016 року зі 4,8% до 9%. Таке зростання обумовлене підвищенням привабливості українського ринку для іноземних виробників в результаті збільшення купівельної спроможності населення.

У цей період відзначалося зростання продажів горіхових сумішей, сухофруктів і фруктово-горіхових сумішей. Чималу роль у розвитку цього сегмента ринку грає підвищення внутрішнього попиту на каші швидкого приготування, мюслі, пластівці з добавками і інші продукти, до складу яких входять горіхи і сушені фрукти.

В Україні переважають імпортні сухофрукти. Відбувається це через високу собівартість процесу сушіння, аналогічної вартості закупівлі імпортної продукції. На вітчизняних підприємствах в основному фасують завезені сухофрукти, або використовують їх для виробництва інших продуктів харчування.

А ось горіхові суміші на полицях українських магазинів в основному місцевого виробництва. Частка імпорту в цьому сегменті не перевищує 4%. З іншого боку, сировину для виробництва даного виду сумішей (горіхи) в основному закуповується за кордоном, а на нашій території проводиться його обробка та фасування. Тому залежність від імпорту виробників цієї продукції дуже велика. У той же час виключно імпортом представлені на вітчизняному ринку фруктово-горіхові суміші через відсутність їх внутрішнього виробництва.

 

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами