Ринок мінеральної води в Україні: споживання
1375

Ринок мінеральної води в Україні: споживання

Аналіз ринку мінеральної води в Україні проведено компанією Pro-Consulting у березні 2023 року. Маркетингове дослідження охоплює період 2018-2022 років та містить відомості про:

  • загальні показники з розрахунком ємності ринку мінеральної води в Україні в тимчасовій динаміці;
  • сегментацію ринку за видами та походженням продукції;
  • сировинну базу та технології виробництва;
  • діяльність та розподіл часток виробників та імпортерів продукції ринку мінеральної води в Україні;
  • динаміку виробництва у натуральному та грошовому вираженнях;
  • обсяги та структуру експорту та імпорту продукції ринку мінеральної води в Україну;
  • середні ціни та політику ціноутворення в галузі;
  • споживання продукції ринку мінеральної води в Україні;
  • інвестиційну привабливість даної сфери бізнесу.

Готовий аналіз ринку мінеральної води в Україні можна придбати на сайті компанії.

На території України є значні підземні запаси води, збагачені природними мінеральними речовинами, що робить її особливо корисною для організму людини. Видобуток та реалізація мінеральної води давно стали вигідним напрямком бізнесу.

Моніторинг ринку мінеральної води в Україні свідчить про те, що вітчизняне виробництво майже повністю покриває внутрішній попит на цей вид продукції. Частка імпорту на ринку мінеральної води в Україні у 2022 році становила лише 1,8% від загального обсягу. Також вам може стати в нагоді більш ранній аналіз ринку столової та мінеральної води в Україні.

Конкурентний аналіз ринку мінеральної води в Україні демонструє досить високий рівень конкуренції між провідними компаніями. Великі гравці ринку мінеральної води в Україні витісняють слабкіших суперників шляхом фінансування власного технологічного розвитку, вдосконалення бізнес-процесів та кадрового ресурсу, проводячи масовані рекламні кампанії.

Більше 2000 готових аналізів ринків є в каталозі готових проектів. Якщо вас цікавить ринковий звіт за власним технічним завданням, ознайомтеся із типовою структурою дослідження ринку.

Споживчий аналіз ринку мінеральної води в Україні виявив відставання за рівнем споживання продукції на душу населення від інших європейських країн. Поширення у суспільстві глобального тренду здорового способу життя та правильного харчування сприяє збільшенню попиту на ринку, особливо у сегменті негазованої води. Потенціал зростання споживчої аудиторії ринку мінеральної води в Україні все ще високий, оскільки загальний рівень здоров'я наших співвітчизників бажає кращого. Все більше українців змушені звертатися до здорового харчування, яке включає споживання мінеральної води. Також ознайомтеся з анотацією та структурою аналізу ринку напоїв в Україні.

Оскільки дієтологи радять вживати щонайменше 1,5-2 літри води на день, а сучасний міський житель відчуває постійний дефіцит часу, зростає потреба у бутильованій продукції ринку мінеральної води в Україні, яку можна пити на ходу.

Ще одним фактором зростання попиту на воду у пляшках стала популярність занять різного виду фітнесом, після яких зростає потреба організму у рідині. Також вам знадобиться оновлення готового аналізу ринку функціональних напоїв та ізотоніків України.

Продукція ринку мінеральної води в Україні стає все більш затребуваною і через погіршення якості водопровідної води в наших населених пунктах. Підвищення проінформованості населення країни про склад рідини у водопроводі та її вплив на здоров'я є каталізатором розширення цільової аудиторії ринку мінеральної води в Україні.

За результатами аналізу ринку мінеральної води в Україні зроблено прогноз про продовження збільшення його обсягу помірним темпом.

Детальну інформацію про цю сферу бізнесу з прогнозом її стану на період до 2027 року можна отримати з матеріалів маркетингового дослідження ринку мінеральної води в Україні, розміщеного у магазині готових проектів компанії Pro-Consulting.

Джерело: Pro-Consulting

Читати також: Ринок горілки в Україні

Підписуйтесь на наш Telegram, щоб бути в курсі аналітичних новин ринків України та світу.

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами