Піт-стоп з миттям: розроблений бізнес-план станції комплексного технічного обслуговування автомобілів
443

Піт-стоп з миттям: розроблений бізнес-план станції комплексного технічного обслуговування автомобілів

Кожен автолюбитель знає, що володіння автомобілем несе з собою не тільки підвищення комфорту і свободи пересування, а й додатковий клопіт, пов'язані з ремонтом і технічним обслуговуванням залізного коня. Чим старше автомобіль, тим більше сил і засобів необхідно витрачати на підтримку його в справному стані. Оскільки український парк легкових авто останнім часом поповнюється в основному уживаними машинами, то послуги станцій технічного обслуговування в нашій країні дуже затребувані.

З усіх міст України самим автомобілізованим закономірно є Київ. Незважаючи на те, що в столиці налічується близько 3 тисяч СТО, це становить всього 50-60% від реальної потреби. А якщо відняти з числа СТО майстерні «гаражного типу», які, по суті, є всього лише погано оснащеними пунктами технічного обслуговування, то стає зрозуміло, що створення сучасних станцій актуально, як ніколи. Адже одних тільки дорожньо-транспортних пригод в Києві трапляється 40-50 тис. на рік. А скільком автомобілям потрібен поточний і капітальний ремонти, сезонне і номерне технічне обслуговування?

Керуючись результатами маркетингового дослідження автомобільного ринку Києва, аналітики консалтингової компанії Pro-Consulting розробили бізнес-план організації комплексної станції технічного обслуговування автомобілів.

Проектом передбачено створення автосервісного підприємства, яке буде надавати послуги з:

  • миття та чищення салону;
  • фарбування;
  • заміни масла;
  • діагностиці і регулюванню розвал-сходження;
  • шиномонтажу;
  • ремонту двигуна і підвіски.

Для цього необхідні фінансові кошти в сумі $ 350 тис., p яких 29% піде на придбання земельної ділянки, 24% - на проведення будівельних робіт, 43% - на обладнання СТО та автомийки. Решта грошей буде витрачена за менш ємними статтями видатків: отримання дозвільної документації, покупка меблів і іншим.

Маркетингове дослідження: в Україні стає більше старих автомобілів - читати

Згідно з розрахунками, проведеними в рамках бізнес-плану організації станції технічного обслуговування автомобілів, рентабельність продажів даного підприємства складе 21,8%, тобто кожен долар доходу буде приносити інвестору майже 22 цента чистого прибутку. При цьому, вкладені в реалізацію проекту кошти повернуться до ініціатора протягом чотирьох з половиною років (52,8 місяці) з урахуванням дисконту.

 Читати про те, що таке бізнес-план і навіщо він потрібен

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами