Бізнес-план тепличного вирощування салату і зелені в Україні: джерело прибутку нон-стоп
1937

Бізнес-план тепличного вирощування салату і зелені в Україні: джерело прибутку нон-стоп

Бізнес-план тепличного вирощування салату і зелені в Україні складено компанією Pro Capital Investment за результатами проведення маркетингового дослідження відповідного ринку і визначення балансу попиту і пропозиції вітамінної продукції в залежності від сезону. Готовий бізнес-план тепличного комплексу для виробництва салату і зелені в Україні можна придбати на сайті компанії.

Поширення в українському суспільстві ідей здорового харчування сприяє підвищенню попиту на натуральні вітаміни, що містяться у фруктах, ягодах, овочах, в тому числі в листі салату та іншої зелені.

Аналіз ринку зелені в Україні показує наявність стійкої тенденції зростання імпорту салату латук, що урвався тільки під час кризового 2015 го. Одночасно з цим падав експорт салату, він зменшився в досліджуваний період майже в десять разів.

Можливо, вам буде цікавий матеріал про бізнес-план створення овочесховища - прочитайте

Дані маркетингового дослідження свідчать про наявність на сільськогосподарському ринку зростаючої ніші, яку поки не можуть заповнити вітчизняні виробники.

Оскільки попит на салат і інші види зелені в Україні присутній круглий рік, найбільшу вигоду від їх вирощування можуть отримати власники теплиць. Однак наші тепличні комплекси традиційно використовуються для вирощування огірків і помідорів, а інші культури займають лише 6%. Тим часом при правильній організації господарства в теплиці можна знімати по дванадцять врожаїв зелені протягом року.

На сайті доступний до покупки готовий бізнес-план будівництва тепличного комплексу по вирощуванню салату

Бізнес-планом вирощування салату і зелені в Україні передбачається створення тепличного комплексу, обладнаного найсучаснішою системою гідропоніки, що забезпечує максимально ефективне використання ресурсів і високу продуктивність.

Для побудови підприємства будуть потрібні інвестиції в розмірі 3,3 млн євро. Бізнес-план теплиці для салату і зелені містить:

  • критерії оптимального територіального розміщення комплексу;
  • розрахунок конфігурації обладнання;
  • опис технології вирощування продукції;
  • концепцію організації каналів збуту;
  • фінансову модель роботи підприємства.

Розрахункова рентабельність продажів агрогосподарства складе 31,1%, що дозволить отримувати більш 31 копійки чистого прибутку з кожної гривні доходу.

 Якщо у вас є ще пара хвилин, прочитайте матеріал про аналіз ринку овочів і зелені в Україні

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

Дата розміщення: 31.08.2021
дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами