Бізнес-план таксопарку в Україні: база цивілізованих таксистів
954

Бізнес-план таксопарку в Україні: база цивілізованих таксистів

Бізнес-план таксопарку в Україні розроблений компанією Pro Capital Investment за результатами аналізу поточного стану і тенденцій розвитку ринку таксі в нашій країні, що виявив високу ступінь інвестиційної привабливості цього напрямку бізнесу. Готовий бізнес-план таксопарку в Україні можна придбати на сайті компанії.

Аналіз ринку таксі в нашій країні показує, що його загальний грошовий обсяг становить близько 40 млрд гривень. В Україні вже з'явилися і діють онлайн-сервіси виклику автомобілів, які координують роботу індивідуальних перевізників і відібрали до 90% ринку у традиційних диспетчерських служб. Перевагами онлайн-сервісів таксі є:

  • оперативність подачі машини;
  • можливість вибрати клас автомобіля таксі;
  • простий зворотній зв'язок з клієнтами і їх відгуки про якість роботи перевізників;
  • наявність додаткових послуг.

У нас на сайті доступне до покупки готове дослідження ринку послуг таксі в Україні. 2020 рік

Разом з тим, в Україні все ще залишається актуальною проблема тіньового ринку таксі. Абсолютно легально, з наявністю ліцензії, в нашій країні працюють тільки 16 тис. з 220 тис. водіїв таксі. Нелегальні перевізники часто ігнорують встановлені стандарти якості та безпеки послуг, що надаються, збільшуючи ризики для пасажирів і знижуючи загальний рейтинг вітчизняного ринку таксі.

Також вам буде цікаво почитати про бізнес-план СТО

Бізнес-план таксопарку від компанії Pro Capital Investment передбачає створення ліцензованого автопідприємства на десять автомобілів, призначених для здачі в оренду водіям в якості таксі.

Реалізація проекту складається з наступних етапів:

  1. Купівля автомобілів.

Заплановано придбати п'ять авто з двигунами внутрішнього згоряння на газі і п'ять електромобілів. Всі автомобілі підлягають страхуванню. Підприємством буде проводиться їх щоденний техогляд, обслуговування і ремонт в разі потреби.

  1. Здача автомобілів в оренду водіям.

Орендні ставки для машин з ДВС і електромобілів встановлені на рівні 1100 і 1300 гривень на добу відповідно. Водії підбираються з урахуванням професійних і морально-ділових якостей, вони щомісяця проходять медогляд.

  1. Водії реєструються в популярних онлайн-сервісах: Uber, Bolt, Uklon і перевозять пасажирів.

Для виконання бізнес-плану таксопарку в Україні буде потрібно 4,2 млн гривень, 94,8% яких підуть на закупівлю машин і устаткування для їх обслуговування. Фінансові розрахунки показують, що дисконтний період окупності проекту становить менше трьох років (32,8 місяці).

Якщо ви плануєте відкривати свій бізнес, рекомендуємо дізнатися що таке бізнес-план підприємства

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами