Бізнес-план салону краси в Україні: красиво і доступно
472

Бізнес-план салону краси в Україні: красиво і доступно

Бізнес-план салону краси в Україні складено компанією Pro-Consulting після підтвердження високого ступеня інвестиційної привабливості даного напрямку бізнесу, оцінки ризиків і можливостей для виведення на б'юті-ринок і розвитку нового гравця. Готовий бізнес-план салону краси в Україні можна придбати на сайті компанії.

Ознайомтеся з типовою структурою бізнес-плану за стандартами UNIDO

Аналіз ринку краси в нашій країні показує, що навіть в періоди економічних криз попит на послуги перукарів, майстрів манікюру та педикюру, косметологів сильно не падає. Люди намагаються стежити за своїм зовнішнім виглядом в будь-якій обстановці, в умовах зниження доходів споживачі лише переходять на обслуговування в закладах більш низької цінової категорії.

Підраховано, що кожна людина відвідує перукарню в середньому 480 разів протягом життя, крім того жінки витрачають на макіяж 15 місяців, а чоловіки на гоління 5 місяців.

Також вас може зацікавити бізнес-ідея створення салону квітів в Києві

Бізнес-план салону краси в Україні від компанії Pro Capital Investment передбачає створення закладу середнього цінового діапазону. У ньому будуть надаватися послуги:

  • перукарів-стилістів;
  • майстрів манікюру та педикюру;
  • косметологів.

Додатковою статтею доходу стане продаж професійних косметичних засобів.

На сайті доступний до покупки готовий бізнес-план салону краси - ознайомтеся зі структурою проекту

Бізнес-план салону краси в Україні спрямований на забезпечення прибутковості роботи підприємства завдяки залученню клієнтів високою якістю обслуговування в поєднанні з низькими виробничими витратами.

Для реалізації проекту буде потрібно всього $ 18-20 тисяч. Така доступність забезпечується завдяки оренді виробничого приміщення, а не його придбання.

Також почитайте про бізнес-ідеї організації весільного салону в Києві

 Гроші планується витратити на обладнання салону:

  • чотирма перукарними кріслами;
  • двома робочими місцями в кабінеті манікюру-педикюру;
  • кабінетом косметолога.

У салоні краси будуть працевлаштовані 10 фахівців: згадані вище майстра, а також адміністратор і бухгалтер.

Згідно з розрахунками, виконаними в рамках бізнес-плану салону краси в Україні, новостворене заклад запрацює в повну силу через півроку з моменту початку реалізації проекту і буде приносити власнику стабільний прибуток.

Також вас може зацікавити бізнес-план дитячого садка - почитайте

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами