Аналіз логістичної екосистеми, реалії та перспективи галузі в Україні - тези з доповіді аналітика Pro-Consulting Олени Остапчук на DIGITAL LOGISTICS FORUM
2034

Аналіз логістичної екосистеми, реалії та перспективи галузі в Україні - тези з доповіді аналітика Pro-Consulting Олени Остапчук на DIGITAL LOGISTICS FORUM

З темою «Аналіз українського логістичної екосистеми, реалії та перспективи галузі» аналітик Аналітичного департаменту Pro-Consulting Олена Остапчук виступила на конференції DIGITAL LOGISTICS FORUM 27 вересня 2021 року.

Ознайомтеся зі структурою готового аналізу ринку вантажоперевезень автомобільним транспортом в Україні (2020 рік)

Практично всі сфери бізнесу постраждали від пандемії, і логістика не була винятком. Інфраструктура зіткнулася з недозавантаженістю, мобільність населення в містах кардинально знизилася, також як обсяги морських і залізничних перевезень, кількість комерційних авіаперельотів. Але вже в 2021 році ланцюги поставок поступово відновлюються.

Втім, криза рідко створює нові тренди, вона загострює або підкреслює ті тенденції, які вже формувалися раніше. У сфері логістики це:

  • Діджіталізація;
  • Стійкість ланцюгів поставок;
  • Транзитний потенціал;
  • Експорт агропродукції.

На сайті доступний до покупки готовий аналіз перевезень між Україною і Польщею (2019 рік) - Pro-Consulting актуалізує даний звіт по вашому запиту

Логістика дуже сильно впливає на глобальний контекст, тому зараз відбувається серйозна конкуренція між державами за логістичні потоки і транспортні коридори. В Україні необхідно запускати інноваційне виробництво, створювати індустріальні парки, реалізовувати 3PL, 4PL і т.д., рухатися в напрямку легкої інтеграції з глобальними мережами поставок Європа - Китай. Важливо припинити розцінювати Польщу, яка теж позиціонує себе як логістичний хаб Європи, як конкурента. Вигідно для України - реалізовувати модель coopetition з Польщею.

Вам може стати в нагоді аналітика з анотації до готового дослідження ринку 3PL послуг в Україні за 2020-2021 роки

Логічно в логістиці застосовувати ІТ, оскільки ІТ-інструменти допомагають досягти важливих бізнес-цілей в логістиці, а саме:

  • Оптимізувати витрати на операційне управління;
  • Диверсифікувати канали прибутку;
  • Скласти конкуренцію на ринку.

Вже станом на 2021 велика автоматизація бізнес-процесів і наявність всіх необхідних IT систем дали хорошу конкурентну перевагу компаніям і дозволили максимально швидко реагувати на те, що відбувається навколо.

Багато технологій, які впроваджували і розвивали в розглянутий період, були продиктовані суворою необхідністю логістичного бізнесу і мінливістю вимог клієнтів до якості сервісу і включених послуг в логістичний сервіс, але дали відмінний поштовх для подальшого розвитку.

Також ознайомтеся з тезами з доповіді аналітика Pro-Consulting на конференції «Транспортна логістика зернових» - «Послуги з перевезення зернових в Україні»

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами