in stock

Аналіз ринку зернових України. 2014 рік

Загальна характеристика
Дата підготовки: Вересень 2014 року
Таблиць: 8
Спосіб оплати: готівковий або безготівковий розрахунок, передоплата
Спосіб отримання: електронною поштою або кур'єром в електронному або в друкованому вигляді
2600 грн.
  • Ви можете замовити актуалізацію або адаптацію даного звіту під ваші цілі і завдання, а також придбати частину звіту (не менш 50%) по більш доступній ціні
  • Не знайшли дослідження вашого ринку? Зв'яжіться з нашими консультантами – перейти в контакти
  • Так само ви можете замовити бізнес-план для вашої бізнес-ідеї

Анотація до аналізу ринку:

За останні чотири роки валовий збір зернових в Україні показував як позитивну динаміку зростання, так і скорочення обсягів. Рекордний урожай 2013 року було забезпечено, в першу чергу, завдяки зростанню обсягів збору пшениці і кукурудзи. Збиральні площі кукурудзи щорічно зростають, що обумовлено високою врожайністю даної зернової культури і як наслідок більшою прибутковістю для аграріїв.

Сільськогосподарська продукція користується все більшим попитом на зовнішньому ринку. Україна входить в список основних світових експортерів зернових культур. У структурі всього обсягу зернових культур, поставлених на зовнішній ринок, домінують кукурудза, як основний вид продукції, що поставляється, і пшениця. Обсяги експорту пшениці демонструють тенденцію до щорічного зростання. В останні роки найбільші поставки пшениці з України йдуть в країни Африки, а Іспанія є найбільшим споживачем української кукурудзи.

Однією з основних зернових культур, яку експортує Україна, також є ячмінь. Однак в останні роки обсяги поставок цієї культури на зовнішній ринок скоротилися.

Вас може зацікавити

Зв'язатися з нами