Аналіз ринку ранніх овочів України. 2018 рік

Аналіз ринку ранніх овочів України. 2018 рік
Загальна характеристика
Дата підготовки: Березень 2018 року
Кількість сторінок: 10, Arial, 1 інтервал, 10 кегль
Графіків і діаграм: 9
Спосіб оплати: передоплата
Спосіб отримання: електронною поштою або кур'єром в електронному або в друкованому вигляді
Мова звіту: російська
3450 грн.
  • Ви можете замовити актуалізацію або адаптацію даного звіту під ваші цілі і завдання, а також придбати частину звіту (не менш 50%) по більш доступній ціні
  • Не знайшли дослідження вашого ринку? Зв'яжіться з нашими консультантами – перейти в контакти
  • Так само ви можете замовити бізнес-план для вашої бізнес-ідеї

Анотація до аналізу ринку:

Аналітиками компанії Pro-Consulting було підготовлено дослідження ринку ранніх овочів України. В огляді представлена аналітична інформація про ринок кукурудзи, томатів та інших ранніх культур за 2012 - 2017 рік. В даній роботі представлені основні показники даного ринку в динаміці за останні 5 років. Розглядається: динаміка вирощування ранніх овочів, структура валового збору та зовнішньої торгівлі на ринку ранніх овочів у природному вираженні.
Ринок ранніх овочів включає в себе такі овочі як: томати, огірки і корнішони та інші ранні овочі: солодкий перець, кріп, петрушка, зелений лук, вирощені в закритому ґрунті. Основними виробниками на ринку ранніх овочів в Україні є господарства населення, а на промислових масштабах ринок практично не розвинений. За аналізований період домогосподарства збільшили вирощування ранніх овочів у порівнянні з сільськогосподарськими підприємствами, у яких спостерігалася негативна динаміка. Причиною зниження вирощування ранніх культур сільськогосподарськими підприємствами є складність у зберіганні великої кількості овочів.
В структурі валового збору врожаю, овочі закритого типу займають менше 7%, однак останнім часом спостерігається тенденція до збільшення даного показника. За останні роки томати й огірки зайняли приблизно рівну частину в структурі ринку ранніх овочів – по 40-45%, ще близько 7% приходилися на інші культури.

 

Валовий збір врожаю овочів закритого грунту в 2012-2016гг., В натуральному вираженні, тис. т

Джерело: Державна служба статистики України

В другій частині дослідження представлена інформація про зовнішню торгівлю, основних експортерів та імпортерів та динаміку поставок, розглянута структура імпорту та експорту у розрізі видів ранніх овочів.
В рамках дослідження, у розділі про споживачів на ринку ранніх овочів представлена інформація про небезпеки, пов'язані з споживанням ранніх овочів, з великою кількістю нітратів, що містяться в них, а також фактори, на які звертають увагу покупці при виборі овочів. За весь період на внутрішньому ринку ранніх овочів спостерігається позитивна динаміка росту. В першу чергу це пов'язано з збільшенням тепличних площ і наявністю великої кількості родючих чорноземів.
З іншої сторони ринок підкоряється рівню цін на добування, які активно використовуються при вирощуванні ранніх овочів та девальвації національної валюти, що, у свою чергу, вело до зниження купівельної спроможності українців. Особливо важливим фактором на зовнішньому ринку була посилена політична ситуація між основними країнами імпортерами та експортерами, головним чином Росії.

Детальний зміст:

1. Загальні тенденції ринку ранніх овочів в Україні.
2. Вирощування ранніх овочів в Україні.
3. Зовнішня торгівля на ринку ранніх овочів України.
4. Споживчі переваги на ринку ранніх овочів.
5. Висновки і прогнозні тенденції.

Перелік графіків і діаграм:

1. Динаміка вирощування ранніх овочів в закритому грунті в Україні в розрізі сільгосппідприємств і домогосподарств в 2012-2016 рр. в натуральному вираженні тис. тонн.
2. Структура валового збору врожаю овочів відкритого і закритого грунту в 2012-2016 рр., в натуральному вираженні, тис. тонн.
3. Валовий збір врожаю овочів закритого грунту в 2012-2016 рр., в натуральному вираженні, тис. тонн.
4. Географічна структура експорту ранніх овочів по країнам за січень квітень 2012 році в натуральному вираженні.
5. Географічна структура експорту ранніх овочів по країнам за січень - квітень 2017 року в натуральному вираженні.
6. Динаміка експорту ранніх овочів з України в 2013-2017 рр. в натуральному вираженні, в натуральному вираженні, тис. тонн.
7. Географічна структура імпорту ранніх овочів в Україну за січень-квітень 2012 та 2017 рр. в натуральному вираженні, в тис. тонн
8. Структура імпорту овочів в Україну в 2017 рр. в натуральному вираженні, в тис. тонн.
9. Динаміка імпорту ранніх овочів в Україну за січень-квітень 2012 та 2017 рр. в натуральному вираженні, в тис. тонн.

Вас може зацікавити

Зв'язатися з нами