Можливе зростання: аналітичної дослідження ринку вантажних вагонів України
3025

Можливе зростання: аналітичної дослідження ринку вантажних вагонів України

У 2016 році в Україні, в порівнянні з 2013 роком, було зафіксовано зменшення кількості залізничних перевезень на користь автомобільних. У той же час, варто відзначити, що залізничний транспорт продовжує утримувати лідерство в сегменті і займає 58% всіх вантажоперевезень в країні. Перерозподіл ринку значно сповільнюється в силу введення службою «Укртрансбезпека» обмежень щодо пересування вантажного транспорту. Метою подібних заходів є зменшення темпів руйнування доріг.

На ринку перевезень нашої країни ймовірне збільшення попиту, оскільки промислові підприємства, завдяки поступовому виходу з кризи, починають нарощувати обсяги продукції, що випускається. Разом з тим, зниження обсягів вантажоперевезень на сьогоднішній день спостерігається як в сегменті внутрішнього сполучення, так і в сегменті транзиту. На обсяги внутрішніх перевезень впливає спад виробництва в металургійній та будівельній галузі, що призвело до зменшення перевезень руди, чорних металів і будівельних матеріалів.

Зниження обсягів перевезень спостерігається і в міжнародному сегменті, що, в свою чергу, викликано рядом факторів, а саме:

• скороченням кінцевих ринків транзитних вантажів;
• уповільненням темпів зростання галузей промисловості в країнах формування транзиту;
• розвитком власної логістичної інфраструктури.

Збільшення обсягів перевезень зазначалося тільки на україно-молдовському кордоні.

До основних вантажів, які перевозять залізничним транспортом, належать залізна і марганцева руда, кам'яне вугілля, будівельні матеріали, зерно і продукти перемолу. До блокади Донбасу в 2016 році одним з лідерів за обсягами перевезень був кам'яне вугілля, він займав найбільшу частку в структурі відправлених вантажів.

Джерело: Pro-Consulting
Дата розміщення: 24.07.2017
дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами