Світовий ринок мигдалю: популярні горіхи
1747

Світовий ринок мигдалю: популярні горіхи

Компанія Pro-Consulting провела аналіз ринку мигдалю у світі за період 2017-2021 років. Маркетингове дослідження ринку включає загальні показники, структуру та тенденції розвитку галузі, характеристики та опис діяльності основних операторів, фактори ціноутворення, висновки та прогноз розвитку, оцінку інвестиційної привабливості економічної сфери. Готовий аналіз ринку мигдалю можна придбати на сайті компанії.

Також вас може зацікавити готовий аналіз ринку фруктів та горіхів в Азербайджані, країнах Каспійсько-Чорноморського регіону та у світі (2022 рік).

Моніторинг ринку мигдалю показує, що попит на цей горіх зростає у світовому масштабі високими темпами. За даними Міністерства сільського господарства США, динаміка збільшення глобального обсягу ринку, що розглядається, знаходилася в період, що досліджувався, на рівні 10-15%. Винятком у розвитку ринку мигдалю став 2021 рік, коли врожай горіха постраждав через аномальні погодні умови.

Висока популярність мигдалю у споживачів пояснюється все більш широким поширенням ідей правильного харчування та здорового способу життя. Цю тенденцію значно активізувала пандемія СOVID-19, оскільки вітаміни і мікроелементи, що містяться в продукції ринку мигдалю, сприяють підвищенню імунітету людини.

Понад 2000 готових досліджень ринків є в каталозі готових проектів Pro-Consulting.

Мигдаль вживається в основному у свіжому або сушеному вигляді. Цей плід також є сировиною для компонентів кондитерських виробів та харчових добавок. У фармацевтичному та косметичному виробництві використовується мигдальне масло, що виділяється з гірких сортів горіха.

У країнах Європи, що відрізняються порівняно вищим рівнем життя, відзначається зростання споживання в сегменті мигдального борошна. Цей продукт є дорогим замінником борошна з пшениці в кондитерській галузі.

Ознайомтеся зі структурою готового аналізу світового ринку мигдалю (2022 рік), огляд якого ви зараз читаєте.

Споживчий аналіз ринку мигдалю у світі свідчить про те, що лідером за рівнем споживання продукту, що розглядається серед країн, охоплених дослідженням, стала Туреччина. На другому місці за цим показником розташувалися Об'єднані Арабські Емірати. За п'ятирічний період дослідження споживання на ринку мигдалю у виділених країнах зросло в середньому у 1,5 раза – до 37,1 тис. тонн у 2021 році.

Експортний аналіз ринку мигдалю показує, що найбільшими постачальниками цього продукту на світовий ринок є ОАЕ з часткою 62% і Туреччина – 32% від обсягу експорту. Примітно, що ці ж держави входять до трійки найбільших імпортерів мигдалю серед країн, що досліджувались. ОАЕ, Туреччина та Індія купують 71% від обсягу імпорту продукції ринку мигдалю.

Рекомендуємо вам також готовий аналіз ринку горіхів в Україні (2021 рік) – ми оновимо цей чи будь-який інший готовий проект за вашим запитом.

Якщо взяти світовий ринок мигдалю в цілому, то провідним виробником та експортером цього горіха з часткою понад 80% залишаються США.

Дослідження каналів збуту на ринку мигдалю у виділених країнах дозволило зробити висновок, що більше половини всього мигдалю, що продається, реалізується на продовольчих ринках і ярмарках. Продажі в супермаркетах та магазинах становлять близько третини загального обсягу. Під час антиковідних карантинних обмежень стала активніше розвиватися інтернет-торгівля.

За цією типовою структурою дослідження можна проаналізувати та спрогнозувати будь-який ринок світу та України.

Серед представлених у торгових мережах видів продукції ринку мигдалю лідирують смажений мигдаль, солоний мигдаль, мигдаль у шоколаді, мигдальна стружка і пряний мигдаль у пластикових чи картонних упаковках, що містять від 100 до 500 грам готового до споживання продукту.

За підсумками аналізу ринку мигдалю прогнозується зниження його ємності у 2022-2023 роках. Це стане наслідком глобальної економічної кризи, що призводить до зменшення купівельної спроможності населення країн. На думку аналітиків, зростання ринку мигдалю продовжиться лише в Казахстані та Саудівській Аравії, валовий внутрішній продукт яких має тенденцію до зростання.

Також вам знадобиться готовий аналіз виробництва, експорту та імпорту джемів та варення в Україні (2022 рік) – за аналогічною структурою можна дослідити ваш ринок.

Найдокладнішу інформацію про розглянуту сферу бізнесу, її поточний та прогнозний стан, рівень інвестиційної привабливості та ризики для нових гравців читайте у матеріалах маркетингового дослідження ринку мигдалю, розміщеного у магазині готових проектів компанії Pro-Consulting.

Для замовлення глибинного дослідження ринку, зв'яжіться з нами.

Джерело: Pro-Consulting

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами