Бізнес-план вирощування лаванди в Україні: дорога запашна травичка
952

Бізнес-план вирощування лаванди в Україні: дорога запашна травичка

Бізнес-план вирощування лаванди в Україні складено компанією Pro Capital Investment за результатами визначення інвестиційної привабливості ринків лікарських трав, ефірних олій і виробленої з них продукції. Готовий бізнес-план вирощування лаванди в Україні можна придбати на сайті компанії.

Лікарські трави та їх ефірні олії застосовуються для виробництва широкого асортименту натуральної харчової, фармацевтичної, косметологічної, парфумерної, текстильної та іншої продукції. Поширення ідей здорового способу життя сприяє зростанню попиту на такі товари, а значить і на сировину для них, в тому числі на лаванду.

Також вам буде цікаво прочитати про бізнес-план виробництва ефірних масел в Україні

В Україні лаванда традиційно вирощувалася в Криму. Після втрати контролю над півостровом виробництво цієї трави залишилося в невеликих фермерських господарствах на ділянках площею до одного гектара, що означає наявність в нашій країні малозайнятої ніші для організації рентабельного бізнесу на даному напрямку.

Інвестиційна привабливість бізнес-плану вирощування лаванди в Україні підтверджується дослідженням Persistence Market, згідно з яким щорічний приріст ємності відповідного світового ринку становить близько 6,2%. Очікується, що до 2024 року грошовий обсяг цього ринку досягне 124 млн доларів США.

Ознайомтеся з матеріалом про дохідні бізнес-ідеї в аграрному секторі

Пропонуємо Вам ознайомитися з каталогом готових бізнес-планів у сфері с/г та АПК

Бізнес-план вирощування лаванди в Україні передбачає створення плантації цієї рослини на площі в один гектар. Ділянку для посадки лаванди планується вибирати з урахуванням її теплолюбивості і близькості водних джерел.

Фінансування проекту стартує з моменту початку посадкової компанії в жовтні першого року. Структура витрат розроблена на 15-місячний період і включає статті:

  • витрати на управління;
  • оренда землі;
  • непередбачені витрати.

Загальна потреба в коштах на реалізацію проекту становить $ 73 тис. Фінансова модель функціонування новоствореного господарства, розроблена в рамках бізнес-плану вирощування лаванди в Україні, показує, що дисконтний період окупності триватиме 19,8 місяця з моменту початку продажів.

Прочитайте також про бізнес-план вирощування технічних конопель в Україні

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами