Бізнес-план виробництва ефірних олій в Україні: сила природи як запорука успіху
2518

Бізнес-план виробництва ефірних олій в Україні: сила природи як запорука успіху

Бізнес-план виробництва ефірних олій в Україні складено компанією Pro Capital Investment після вивчення ринків як безпосередньо ефірних олій, так продукції, у виробництві якої вони використовуються. Готовий бізнес-план виробництва ефірних олій в Україні з усіма розрахунками можна придбати на сайті компанії.

Останнім часом яскраво проявляється глобальний тренд підвищення попиту на натуральну продукцію, яка використовується людиною в процесі життєдіяльності. Зокрема, зростають ринки органічних продуктів харчування, медичних і косметичних засобів з рослинної сировини. До складу багатьох видів такої продукції входять ефірні олії, які є зосередженням корисних властивостей лікарських рослин.

Можливо, вам також знадобиться матеріал про бізнес-план вирощування та первинної переробки льону-довгунця в Україні

Сьогоднішній обсяг світового ринку ефірних олій перевищив 8 млрд доларів США, і за прогнозами досягне 12 млрд протягом п'яти років. Україна має високий потенціал у справі вирощування ефіроносів і виготовлення з них ефірних олій. Це могло б стати значущим джерелом експортних доходів для вітчизняного бізнесу і країни в цілому. Однак ситуація в цій сфері бізнесу складається суперечлива. Наприклад, в 2016 році зафіксовано післякризове відновлення виробництва ефірних олій на 10%, а в наступному 2017-го падіння цього показника відразу на 30,5%.

Рекомендуємо матеріал про бізнес-план вирощування технічних конопель в Україні

Разом з тим, за той же період експорт українських ефірних олій виріс в 1,7 рази в грошовому вираженні, що свідчить про посилюється орієнтації українських виробників ефірних олій на зовнішні ринки.

Бізнес-план виробництва ефірних олій в Україні передбачає створення підприємства, продукція якого стане конкурентоспроможною за ціною і якістю як на внутрішньому ринку, так і за кордоном.

Також вас може зацікавити матеріал про бізнес-ідею виробництва спецій - ознайомтеся

Ефірна олія буде вилучатись з рослин методом парової дистиляції. Одноразовий щоденний обсяг завантаження сировини - 1,3 тони, що дозволить на виході щомісяця отримувати 338 літрів ефірних олій. Асортимент виробленої підприємством продукції включає:

  • лавандова олія - ​​51,3% від загального обсягу;
  • м'ятна олія - ​​43,6%;
  • мелісова олія - 5,1%.

Фінансові розрахунки, виконані в рамках бізнес-плану виробництва ефірних олій в Україні, показують, що дисконтний період окупності проекту становить менше двох років (20 місяців).

Якщо у вас є ще пара хвилин, прочитайте про бізнес-план вирощування лаванди

Ми підготували для вас короткий перелік готових проектів на цю і суміжні теми. Дані проекти можуть бути актуалізовані і розширені за товарними і географічними межами під ваші цілі:

Дата розміщення: 16.04.2021
дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами