Бізнес-план автомийки в Києві: гроші в обмін на чистоту
686

Бізнес-план автомийки в Києві: гроші в обмін на чистоту

Бізнес-план автомийки в Києві складений компанією Pro Capital Investment після аналізу існуючого та прогнозного попиту і пропозиції на столичному ринку послуг для автолюбителів. Готовий бізнес-план автомийки в Києві можна придбати на сайті компанії.

Висока інвестиційна привабливість проекту створення автомийки в столиці базується на:

  • динамічному зростанню кількості автомобілів;
  • появі в Києві нових житлових кварталів, ще слабо охоплених послугами для автовласників;
  • загальним відставанням пропозиції на ринку автопослуг від попиту, зокрема в сегменті миття автомобіля.

 Ознайомтеся з типовою структурою бізнес-плану за стандартами UNIDO

Одним з основних факторів успішної реалізації бізнес-плану автомийки в Києві є правильний вибір місця розташування підприємства. Критеріями такого вибору вважаються:

  • близькість до потенційних клієнтів;
  • зручність під'їзду до автомийки.

При виборі точки розміщення автомийки також слід враховувати вимоги діючих санітарних правил, якими визначено, що такого типу об'єкт не може знаходиться ближче 50 метрів від житлового будинку.

Також ознайомтеся з бізнес-ідеєю створення таксопарку в Україні

Найбільш вигідними місцями організації автомийки в столиці аналітики Pro Capital Investment вважають локації з гарною прохідністю автолюбителів в одному з нових спальних районів столиці - близько автозаправних станцій, СТО, шиномонтажів, торгових центрів.

Перейдіть в каталог готових бізнес-планів за стандартами UNIDO

Проектом передбачено створення ручної автомийки на два пости, для чого будуть потрібні вкладення в сумі $ 25-30 тис. Для скорочення початкових витрат земельну ділянку площею в одну сотку пропонується не купувати, а взяти в оренду. Таким чином найбільш ємними статтями витрат стануть покупка обладнання - 48% від загального обсягу і будівельні роботи - 37%. Решта піде на розробку проекту, отримання дозвільних документів, закупівлю меблів та інвентарю та інші витрати.

Згідно бізнес-плану автомийки в Києві, її будівля буде побудовано з швидкомонтованих бесфундаментних металоконструкцій і збірно-розбірних панелей. Робота обладнання організована за принципом рециркуляції води, при якому не потрібно обов'язкове підведення комунікацій.

Фінансова модель роботи підприємства показує, що середня ціна обслуговування одного автомобіля складе 3,18 $. При цьому витрачені на створення автомийки кошти окупляться протягом двох з невеликим років (27,2 місяці) з урахуванням дисконту.

Також вас може зацікавити бізнес-ідея створення СТО

Ми підготували для вас короткий перелік готових проектів на цю і суміжні теми. Дані проекти можуть бути актуалізовані і розширені за товарними і географічними межами під ваші цілі:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами