Аналіз ринку сільськогосподарських тракторів в Україні: оремо на не нашому
3129

Аналіз ринку сільськогосподарських тракторів в Україні: оремо на не нашому

У компанії Pro-Consulting проведено аналіз ринку сільськогосподарських тракторів в Україні. Він дозволив визначити обсяг цього ринку, його структуру і динаміку розвитку впродовж останніх п'яти років.

Купити готове дослідження: ринок сільськогосподарських тракторів

Як відомо, сільське господарство має важливе значення для економіки України, грає чималу роль в процесі її відновлення після кризи 2014-2015 років. У 2016-2018 роках ВВП нашої країни встав на траєкторію стійкого зростання з середнім темпом 2,5-3% в рік.

У формуванні валового внутрішнього продукту активну участь беруть і сільськогосподарські виробники. Причому, в найважчі роки їх відносний внесок в загальну скарбничку підвищувався.

Сучасне ефективне сільське господарство неможливе без використання тракторної техніки. В цьому і полягає інтерес до проведення консалтинговою компанією дослідження ринку сільськогосподарських тракторів в Україні.

Читати про ринок навісний с/г техніки в Україні

Резюмуючи результати виконаної роботи, можна виділити наступні характерні особливості даного ринку:

  1. У минулому році обсяг ринку тракторів в Україні збільшився на 35,5%, що говорить про серйозне зростання озброєності засобами виробництва вітчизняних аграріїв.
  2. Занепад української машинобудівної галузі призвів до того, що близько 89% сільськогосподарської тракторної техніки в нашій країні становлять імпортні зразки. Поставки нових тракторів здійснюються, в основному, з Китаю і Білорусі.
  3. Імпорт тракторної техніки в період з 2015 - 5 міс. 2019 року зріс в середньому на 46,2%. Особливо велике представництво техніки іноземного виробництва в сегменті тракторів потужністю 34-112 к.с.
  4. В Україні є велика кількість неврахованої тракторної техніки, так як багато фермерів займаються сільським господарством без реєстрації підприємства і свої трактори на облік в Держтехнагляді не ставлять.

За підсумками дослідження ринку сільськогосподарських тракторів в Україні можна прогнозувати подальше зростання його обсягу, що буде стимулювати збільшень імпорту тракторів. Скоротити залежність від зовнішніх поставок можна шляхом відновлення і розвитку виробництва вітчизняних зразків сільськогосподарської техніки.

Замовити дослідження ринку

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами