in stock

Дослідження ринку навісної сільськогосподарської техніки в Україні. 2019

Дослідження ринку навісної сільськогосподарської техніки в Україні. 2019
Загальна характеристика
Дата підготовки: Листопад 2019 року
Кількість сторінок: 52 Arial, 1 інтервал, 10 кегль
Графіків і діаграм: 25
Таблиць: 41
Спосіб оплати: готівковий або безготівковий розрахунок, передоплата
Спосіб отримання: електронною поштою або кур'єром в електронному або в друкованому вигляді
Мова звіту: російська
14600 грн.
  • Ви можете замовити актуалізацію або адаптацію даного звіту під ваші цілі і завдання, а також придбати частину звіту (не менш 50%) по більш доступній ціні
  • Не знайшли дослідження вашого ринку? Зв'яжіться з нашими консультантами – перейти в контакти
  • Так само ви можете замовити бізнес-план для вашої бізнес-ідеї

Анотація до аналізу ринку:

Аналітиками Pro-Consulting було проведено дослідження ринку навісної сільськогосподарської техніки для тракторів малої потужності.
В ході дослідження було охарактеризовано основні тенденції розвитку ринку і його ємності, оцінено виробництво, а також зовнішню торгівлю сільськогосподарською технікою, проаналізовано діяльність основних операторів ринку, зокрема виділено їх частки в структурі виробництва, проаналізовано чинники, які матимуть вплив на ринок в майбутньому та побудовано прогноз на найближчі роки.
На виробництво сільськогосподарської техніки в Україні впливають ряд факторів, починаючи з розвитку сільськогосподарської галузі та прибутковості аграрних підприємств до появи на ринку більш дешевої техніки з Китаю.
У 2018 році виробництвом машин та устаткування для сільського господарства займалося більше 300 підприємств. Більшість із них виробляли великогабаритну техніку, запчастини та окремі деталі для с / г машин, тоді як малогабаритна техніка залишалася додатковим видом діяльності.
Потреба в навісний техніці безпосередньо залежить від попиту на трактори. У структурі надходження тракторів на сільськогосподарські підприємства в 2018 році 44,4% - це машини потужністю 100 кВт і більше. Це частково пов'язано з модернізацією великих аграрних підприємств (агрохолдингів), консолідацією земельних масивів, а також появою на ринку великої кількості техніки, яка вже була у використанні, що дозволило малим і середнім підприємствам купувати її за доступною ціною. Ще 40,8% займала техніка потужністю від 60 до 100 кВт. Як і в попередньому випадку, це пов'язано з модернізацією підприємств та можливістю частково компенсувати витрати на покупку за рахунок держпідтримки на техніку вітчизняного виробника. Частка тракторів потужністю від 40 до 60 кВт і менше 40 кВт становила 11,7% і 2,98% відповідно.
Крім фермерських підприємств, для ведення сільського господарства міні трактори і техніку для тракторів малої потужності купують господарства населення. У 2018 році в Україні таких господарств налічувалося близько 5 млн. і їх частка в сільськогосподарському виробництві становила понад 40%.
Купуючи новий трактор, підприємство з великою ймовірністю придбає й комплектуючу техніку для обробітку ґрунту, посіву зернових, посадки, догляду за посівами (насадженнями) та ін. Найбільш затребувані агрегати - плуг, культиватор, борона і сівалки.
У 2018 р., порівняно з 2017 р., через зниження попиту на вітчизняний продукт, виробництво навісної техніки знизилося на 23,26%. Багато фермерських підприємства надавали перевагу покупці якіснішої або дешевшої імпортної техніки. Ця тенденція відбилася і на техніці для тракторів малої потужності, виробництво якої скоротилося на 23,11%.
Варто згадати про ще один чинник, який впливає на ринок – наявність тіньового виробництва: спорудити плуг або культиватор в домашніх умовах нескладно, тому деякі домогосподарства купують окремі деталі, а сам агрегат вже роблять самі.
Активна модернізація техніки великими та середніми підприємствами в подальшому призведе до збільшення на ринку пропозиції використаної техніки, що буде продаватися за доступними для дрібних підприємств цінами. Тому можна очікувати зниження тіньового виробництва.
Зменшення площ під деякими культурами (в Україні стали менше вирощувати картоплі, що вплинуло на попит на техніку для посадки й збирання картоплі), поява комбінованих агрегатів, зростання частки техніки, яка вже була у використанні та імпорту, можуть вплинути на зниження виробництва навісного обладнання в майбутньому.

Детальний зміст:

1. Загальна характеристика ринку
1.1. Аналіз тенденцій розвитку ринку навісний техніки для тракторів малої потужності (фактори впливу на ринок, динаміка сільськогосподарського ринку в сегменті невеликих фермерів, динаміка ринку тракторів малої потужності)
1.2. Загальні показники ринку, розрахунок ємності ринку
1.3. Оцінка тіньового ринку
2. Державне регулювання галузі. Імпортні мита на навісну техніку
3. Виробництво навісний техніки для тракторів малої потужності в 2017-1 півріччя 2019 року.
3.1. Обсяг виробництва продукції в натуральних показниках (у розрізі видів)
3.2. Частки основних виробників (в розрізі груп товарів, без розбивки на підвиди)
4. Основні оператори ринку (виробники та імпортери)
4.1. Перелік основних операторів ринку і їх опис
4.2. Структурування операторів (за спеціалізацією, видам продукції, регіональному присутності)
4.3. Частки ринку основних операторів ринку (в цілому по ринку)
5.1 Імпорт навісний техніки в 2017-1 півріччя 2019 року (обсяги, структура за видами і підвидів, торговим маркам, середні ввізні ціни, географія, частки імпортерів)
5.2. Експорт навісний техніки в 2017-1 півріччя 2019 року (обсяги, структура за видами і підвидів, торговим маркам, середні ціни експорту, географія, частки імпортерів)
6. Споживачі і їх переваги (фермери, комунальні служби)
6.1. Кількість і регіональна структура дрібних фермерів і сільськогосподарських підприємств (кукурудза, пшениця) - з обмеженням по площі засіву
6.2. Кількість завезених тракторів малої потужності
6.3. Аналіз тендерів комунальних підприємств на закупівлю тракторів і навісний техніки
7. Висновки. прогнозні показники
7.1. Висновки і прогнозні тенденції розвитку ринку
7.3. Рекомендації з розвитку на ринку для компанії «Фрегат»

Перелік таблиць:

1. Трактори, що надійшли на підприємства протягом року, в залежності від потужності трактора, шт.
2. Техніка, що надійшла на с / г-підприємства протягом року., шт.
3. Техніка надійшла на підприємство протягом року для тракторів потужністю до 40 кВт в Україні в 2015-2019 рр., шт.
4. Ємність ринку навісний сільськогосподарської техніки для тракторів малої потужності, в натуральному вираженні, шт.
5. Ємність ринку навісний сільськогосподарської техніки для тракторів малої потужності, в грошовому вираженні, млн. грн.
6. Оцінка тіньового ринку
7. Умови компенсування вартості сільськогосподарської техніки за рахунок державної підтримки
8. Програми державної підтримки і рівень їх освоєння в 2018-2019 рр.
9. Імпортні мита на сільськогосподарську техніку в Україні,%
10. Виробництво навісний сільського господарської техніки для тракторів малої потужності в 2017-1 пол. 2019 рр., шт.
11. Виробники сільськогосподарської техніки, в асортимент яких входить навісна техніка для тракторів малої потужності
12. Імпортери сільськогосподарської техніки, в асортимент яких входить навісна техніка для тракторів малої потужності
13. Структурування виробників за спеціалізацією
14. Структурування виробників по регіонах
15. Структурування імпортерів по регіонах
16. Структурування виробників за видами продукції
17. Обсяг імпорту навісного обладнання для тракторів малої потужності до 50 к.с. в Україні, за 2017-1 півріччя 2019 року., в грошовому вираженні, млн. дол. США
18. Структура імпорту навісного обладнання для тракторів малої потужності до 50 к.с. в Україні, за 2017-1 півріччя 2019 року., в натуральному вираженні, шт.,%
19. Структура ТМ імпортного навісного обладнання для тракторів малої потужності до 50 к.с. в Україні, за 2017-1 півріччя 2019 року., в натуральному вираженні, шт.,%
20. Середні ціни імпортного навісного обладнання для тракторів малої потужності до 50 к.с. в Україні, за 2017-1 півріччя 2019 року, в грошовому вираженні, дол. США./шт.
21. Частки імпортерів навісного обладнання для тракторів малої потужності до 50 к.с. в Україні, за 2017-1 півріччя 2019 року., в натуральному вираженні, шт.
22. Частки імпортерів навісного обладнання для тракторів малої потужності до 50 к.с. (навісні екскаватори, захоплення, вила, навантажувачі) в Україні, за 2017-1 півріччя 2019 року., в натуральному вираженні, шт.
23. Структура експорту навісного обладнання для тракторів малої потужності до 50 к.с. в Україні, за 2017-1 півріччя 2019 рр., в натуральному вираженні, шт.
24. Структура експорту навісного обладнання для тракторів малої потужності до 50 к.с. в Україні, за 2017-1 півріччя 2019 року., в грошовому вираженні, млн. дол. США
25. Середні експортні ціни навісного обладнання для тракторів малої потужності до 50 к.с. в Україні, за 2017-1 півріччя 2019 року., в натуральному вираженні, шт.
26. Частки експортерів навісного обладнання для тракторів малої потужності до 50 к.с. в Україні, за 2017-1 півріччя 2019 року., в натуральному вираженні, шт.
27. Частки експортерів навісного обладнання для тракторів малої потужності до 50 к.с. в Україні, за 2017-1 півріччя 2019 року., в натуральному вираженні, шт.
28. Динаміка кількості підприємств в Україні в 2016-2018 рр.
29. Площі зайняті під пшеницею і кукурудзою фермерських господарств
30. Діяльність фермерських господарств, залежно від площі підприємства
31. Уподобання фермерів при виборі техніки, залежно від виду діяльності підприємства
32. Забезпеченість навісний сільськогосподарською технікою домогосподарствами в Україні, в 2017 і 2018 році, %
33. Динаміка покупки сільськогосподарськими підприємствами нових сільськогосподарських тракторів в 2015-2018 рр., в натуральному вираженні, шт.
34. Динаміка покупки сільськогосподарськими підприємствами нових сільськогосподарських тракторів відповідно до митного класифікатора в 2015-2018 рр., в натуральному вираженні, шт.
35. Імпорт сільськогосподарських тракторів (нових) в Україні в 2015-5 міс. 2019 рр., в натуральному вираженні, шт.
36. Відкриті тендери на закупівлю тракторів малої потужності і навісний техніки станом на 16.10.2019
37. Відкриті та завершення лоти на закупівлю тракторів і навісний сільськогосподарської техніки в 2017-2019 рр.
38. Скасовані лоти закупівлю тракторів і навісний сільськогосподарської техніки в 2017-2019 рр.
39. Основні комунальне підприємство - замовники техніки в тенедерах
40. Підприємства - постачальники тракторів і навісний сільськогосподарської техніки, які перемагали в тендерах в 2017-2019 рр.
41. Прогнозні показники ринку навісний сільськогосподарської техніки для тракторів малої потужності, шт.

Перелік графіків і діаграм:

1. Динаміка реального ВВП України в 2014-2018 рр., млрд. дол.
2. Частка сільського господарства в структурі ВВП України,%
3. Посівна площа сільськогосподарських культур в Україні в 2014-2018 рр., тис. га
4. Обсяг виробництва сільськогосподарських культур в Україні в 2014-2018 рр., тис. т.
5. Частка експорту продукції АПК в загальному обсязі експорту з України,%
6. Обсяг кредитування сільського господарства в Україні в 2018 рр., млн. грн
7. Структура прибуткових і збиткових підприємств в сільському господарстві в 2010-2018 рр.,
8. Наявність тракторів в сільському господарстві в Україні в 2015-2019 рр., шт.
9. Виробництво навісний сільськогосподарської техніки в 2017-1 півріччя 2019 р., шт.
10. Частки виробників сільськогосподарської техніки в 2017 р
11. Частки виробників сільськогосподарської техніки в 2018 р
12. Частки основних операторів на ринку сільськогосподарської техніки для тракторів малої потужності в 2017 р
13. Частки основних операторів на ринку сільськогосподарської техніки для тракторів малої потужності в 2018 р
14. Обсяг імпорту навісного обладнання для тракторів малої потужності до 50 к.с. в Україні, за 2017-1 півріччя 2019 р., в натуральному вираженні, шт.
15. Обсяг імпорту навісного обладнання для тракторів малої потужності до 50 к.с. в Україні, за 2017-1 півріччя 2019 р., в грошовому вираженні, млн. дол. США
16. Географія імпортного навісного обладнання для тракторів малої потужності до 50 к.с. в Україні, за 2017-1 півріччя 2019 р., в натуральному вираженні,%
17. Обсяг імпорту навісного обладнання для тракторів малої потужності до 50 к.с. (Навісні екскаватори, захоплення, вила, навантажувачі) в Україні, за 2017-1 півріччя 2019 р., в натуральному вираженні, шт.
18. Обсяг експорту навісного обладнання для тракторів малої потужності до 50 к.с. в Україні, за 2017-1 півріччя 2019 року., в натуральному вираженні, шт.
19. Обсяг експорту навісного обладнання для тракторів малої потужності до 50 к.с. в Україні, за 2017-1 півріччя 2019 р., в грошовому вираженні, млн. дол. США
20. Кількість сільськогосподарських і фермерських підприємств в Україні в 2018 році, шт.
21. Кількість сільськогосподарських і фермерських підприємств в Україні в 2018 році, шт.
22. Структура фермерських господарств залежно від кількості і загальної площі груп різних за розмірами підприємств
23. Структура фермерських господарств залежно від кількості і загальної площі груп різних за розміром підприємств
24. Структура господарств населення залежно від кількості і загальної площі груп різних за розміром господарств
25. Частка тракторів до 40 кВт на різних видах підприємств

Вас може зацікавити

Зв'язатися з нами