in stock

Аналіз ринку готелів зі спортивною тематикою на березі моря. 2021 рік

Загальна характеристика
Дата підготовки: Липень 2020 року
Кількість сторінок: 55, Arial, 1 інтервал, 10 кегль
Графіків і діаграм: 4
Таблиць: 23
Спосіб оплати: готівковий або безготівковий розрахунок, передоплата
Спосіб отримання: електронною поштою або кур'єром в електронному або в друкованому вигляді
Мова звіту: українська, російська, англійська
16400 грн.
  • Ви можете замовити актуалізацію або адаптацію даного звіту під ваші цілі і завдання, а також придбати частину звіту (не менш 50%) по більш доступній ціні
  • Не знайшли дослідження вашого ринку? Зв'яжіться з нашими консультантами – перейти в контакти
  • Так само ви можете замовити бізнес-план для вашої бізнес-ідеї

Анотація до аналізу ринку:

Компанія Pro-Consulting провела дослідження ринку готелів зі спортивною тематикою на березі моря в Україні і в країнах Середземноморського басейну (віндсерфінг, кайтсерфінг, серфінг, вітрильний спорт, воднолижний спорт, яхтинг). Також була визначена специфіка даного ринку, його проблеми і фактори впливу на ринок.
Спортивні заходи та спортивний туризм - це один із шляхів збільшення туристичного потоку, а також просування місцевих визначних пам'яток і віддалених районів.
За оцінками Всесвітньої туристичної організації, в 2016 році витрати на спортивний туризм досягли $ 800 млн., Що становить 10% від усіх доходів туристичної галузі.
В Україні водний спорт розвивається в основному на узбережжі Чорного і Азовського морів, а також у Києві та Київській області на «Київському морі». Одним з розвинених місць для віндсерфінгу та кайтсерфінгу є Затока, де вже багато років функціонують школи віндсерфінгу, добре відомі далеко за межами Одеського регіону. Завдяки сприятливим умовам в Затоці на дошку зможуть встати практично всі бажаючі - і діти (від 5-6 років), і дорослі (до 70-75 років). В середньому вартість першого уроку з орендою навчального спорядження обійде приблизно в 200-250 грн (близько 8-10 доларів). Ще один курорт на березі моря - Кирилівка, де дуже хороші умови для занять віндсерф - довга берегова лінія з пологим і м'яким дном плюс невелика глибина, завдяки чому вода швидко прогрівається і дозволяє займатися з початку травня і до середини жовтня. Також, існує кілька віндсерфінг-станцій на території Одеси. Вони також починають роботу з відкриттям купального сезону в перших числах травня і працюють практично до кінця жовтня. Всі станції пропонують спортсменам обладнання для фрірайду, яке підходить для будь-якого типу вітру і погодних умов. Яхтинг розвивається в Одесі.
В Україні категорія спортивних готелів є ще слабо розвиненою. У Середземномор'ї готелі, які навіть не є спортивними, в якості розваг за додаткову плату пропонують дайвінг, каное, яхтинг і ін. Виходячи з того, що курортних готелів там багато, кожен з них намагається залучити клієнтів максимально широким переліком додаткових послуг. І навіть якщо вони не мають власних потужностей для водного спорту, то пропонують організацію такої активності. У той же час в Україні подібні послуги фактично не надаються самими готелями.
Для того щоб проаналізувати інтерес українських туристів до водних видів спорту в країнах Середземномор'я, досліджувалося кількість запитів за такими ключовими словами «віндсерфінг», «яхтинг», «серфінг», «кайтсерфінг», «дайвінг» і «спортивні готелі» в розрізі країн. Виходячи з отриманих результатів, найпопулярнішу категорією є дайвінг, за яким в 2019 році було 20,25 тис. запитів.


Найбільшим попитом серед українців, які вважають за краще відпочивати на курортах країн Середземноморського басейну є віндсерфінг, дайвінг і яхтинг. У розрізі країн, найпопулярнішими напрямками залишаються Єгипет і Туреччина. У 2019 р в порівнянні з 2018 року, спостерігається зниження кількості запитів по всіх напрямках.

Детальний зміст:

3. Аналіз ринку готелів зі спортивною тематикою на березі моря в Україні і в країнах Середземноморського басейну (віндсерфінг, кайтсерфінг, серфінг, вітрильний спорт, воднолижний спорт, яхтинг)
3.1. Аналіз тенденцій і розвитку ринку готелів зі спортивною тематикою на узбережжі морів України, а також в країнах Середземноморського басейну в цілому (специфіка, проблеми, фактори впливу)
1.1.1. ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ ПО СПОРТ ГОТЕЛЯМ
3.2. Аналіз ТОП-10 готелів зі спортивною тематикою на узбережжі морів України (їх характеристика та фото):
3.3. Аналіз готелів зі спортивною тематикою на березі моря країн Середземноморського басейну (їх характеристика та фото) (10 готелів за даними різних міжнародних рейтингів):
3.4. Аналіз запитів по темі «водних видів спорту» та «готелів зі спортивної водної тематикою» в Україні та Європі, Туреччині, Єгипті, визначення сезонності і ТОП готелів за запитом в інтернет (на підставі даних Google Adwards)
3.5. Висновки і перспективи розвитку водних видів спорту в Україні. Рекомендації на підставі проведеного дослідження:
- по потенційно перспективним водних видів спорту на території сел. Лебедівка
- по класу готелю, кількості номерів, їх площі
- по харчуванню (наявності ресторанів і барів)
- за наявністю пірсу
- за наявністю необхідних доп. послуг

Перелік таблиць:

1. Характеристика готелів, які співпрацюють з школами віндсерфінгу
2. Вартість навчання в школі WindForce
3. Вартість навчання в школі Тортуга
4. Тарифи кайт - школи «Екстрімарін Клуб»
5. Обсяг досліджуваної цільової аудиторії в натуральному і грошовому вираженні
6. Характеристика готелю RUTA FAMILY CLUB HOTEL
7. Характеристика готелю Парадиз
8. Характеристика готелю Prichal 80 Hotel
9. Характеристика готелю Gloria Sports Arena
10. Характеристика готелю Barceló Hydra Beach
11. Характеристика готелю Hotel Village Suvaki
12. Характеристика готелю PortBlue Club Pollentia Resort & Spa
13. Характеристика готелю Steigenberger Golf Resort El Gouna
14. Характеристика готелю Episkopiana Hotel & Sport Resort
15. Характеристика готелю Limak Arcadia Sport Resort
16. Характеристика готелю Club Mediterranee Gregolimano
17. Характеристика готелю Arenas Resort Giverola 4 *
18. Характеристика готелю Oasis Papagayo Sport Resort
19. Інформація про види послуг, що надаються водного спорту
20. Динаміка запитів українців за темою водних видів спорту і готелів зі спортивної водної тематикою в розрізі країн в 2017-5 міс. 2020 р
21. Динаміка ключових запитів по темі «водних видів спорту» в Україні, за 2017 - 5 міс. 2020 р
22. Тренди за ключовими видів спорту в залежності від регіонів і варіації пошуку
23. Висновки і рекомендації для потенційного об'єкта

Перелік графіків і діаграм:

1. Структура wellness витрат в світі в 2018 р
2. Динаміка пошукових запитів з водних видів спорту, тис. Запитів
3. Сезонність запитів по темі «водних видів спорту» в країнах Середземноморського басейну в 2019 р
4. Google тренди в Україні за видами спорту,%

Вас може зацікавити

Зв'язатися з нами