in stock

Бізнес-план заводу виробництва соняшникової олії

Бізнес-план заводу виробництва соняшникової олії
Загальна характеристика
Дата підготовки: Листопад 2015 року
Кількість сторінок: 85 сторінoк, в тому числі 18 додатків, 31 таблиць, 29 рисунків 
Спосіб оплати: безготівковий / готівковий розрахунок, 100% передоплата
Спосіб отримання: в електронному вигляді Word + фінансова модель в Excel
18999 грн.
  • Ви можете замовити адаптацію цього проекту: рік, масштаби, географія
  • Ви можете замовити бізнес-план іншого проекту - перейти в контакти
  • Так само ви можете замовити дослідження ринку для вашого бізнесу

Концепція проекту:

Представлений бізнес план є документом, що відображає організацію підприємства з переробки олійних культур в Україні з потужністю переробки на рівні 256 т соняшникового насіння на добу.
 
 
Беручи до уваги конкурентні позиції України в області вирощування соняшнику, а також все більш зростаючі показники врожайності культур (більш 200% в 2014 від показників 2000 року), бізнес даної категорії потенційно не буде відчувати сировинних проблем. Що стосується конкуренції, то зараз в країні нараховується понад 4 тис. підприємств, які займаються переробкою олійних, хоча і 90% виробленої продукції виробляється 20 великими заводами. В цілому внутрішній ринок рослинних олій насичений - про це говорять високі обсяги виробництва та експорту, а також низькі показники імпорту.
 
 
Потенційний рівень внутрішньої норми прибутковості за проектами олійних заводів знаходиться на рівні 20% (у представленому проекті 24%), що може пояснюватися високою доданою вартістю продуктів переробки олійних зерен. Це дозволяє реалізовувати соняшникову олію та макуху на ринки по ефективним цінами. Так, проект рентабельний і інвестиційно привабливий у випадках коливання цін на продукцію в межах 4%, обсягів продажів у межах 35% і собівартості реалізації в межах 5%. У той час, при реалізації оптимістичних прогнозів, прибутковість проекту, а також його окупність зростають.
 
 
Бізнес-план є повним документом і описує основні моменти успішного запуску заводу з виробництва соняшникової олії; в ньому знайшли своє відображення: організаційний процес, кадрова політика, необхідне обладнання, стан ринку. Фінансова частина проекту оцінює ефективність вкладення інвестицій і містить прогнозні звіти.

Зміст:

 
 

Перелік таблиць:

 
 

Вас може зацікавити

Зв'язатися з нами