Туалетний папір в режимі ізоляції: все необхідне - в будинок
3551

Туалетний папір в режимі ізоляції: все необхідне - в будинок

Карантин, оголошений в Україні для запобігання поширенню коронавірусу, іноді проявляє теми, на які в повсякденному житті звертається мало уваги. Однією з таких тем стала тема туалетного паперу, вірніше, його зникнення в початковий період ізоляції з прилавків наших супермаркетів. Хоча дивуватися тут особливо нічому, тому що в форс-мажорних ситуаціях наші люди запасаються найнеобхіднішим: продуктами харчування тривалого зберігання, ну і туалетним приладдям. Ми в цьому прагненні не самотні, адже згідно з глобальною статистикою, на питання про те, що вони хотіли б взяти з собою на безлюдний острів, 48% людей відповідають - їжу і туалетний папір.

З іншого боку, якщо вся родина залишається вдома, то і туалетного паперу витрачається набагато більше звичайного. Причому українці аж ніяк не є світовими рекордсменами по його споживанню. Аналіз ринку виробів з паперу, проведений компанією Pro-Consulting, свідчить про те, що в розрахунку на одного жителя ми витрачаємо санітарно-гігієнічних виробів всього близько 4 кг, тоді як середній норвежець використовує їх за цей же час 19,5 кг.

Замовити дослідження вашого ринку можна тут

Як бачимо, розвинені країни не економлять на санітарно-гігієнічних виробах. Цікаво, як до цього ставляться борці за екологію, адже відомо, що для забезпечення глобального виробництва, наприклад, туалетного паперу щодня вирубуються 30 тис. дерев. До речі, близько 70% населення нашої планети зовсім не користується туалетним папером через дефіцит грошей або відсутності санвузлів.

Крім того, як розповісти вам про ринок туалетного паперу і інших санітарно-гігієнічних виробів, ми зібрали факти про піпіфаксе з відкритих джерел, зізнаємося, заради забави.

Першими туалетний папір придумали китайці в стародавні часи, а на комерційну основу його виробництво вперше поставив американець Джозеф Гайетті в 1857 році, і випускався він не в рулонах, а в прямокутних пачках.

В Україні, згідно з уже згадуваного аналізу ринку виробів з паперу від компанії Pro-Consulting, ми користуємося в основному туалетним папером вітчизняного виробництва, найдешевший, який виготовляється з макулатури.

Купити готовий аналіз ринку виробів з паперу (т/б, серветки, паперові рушники) України. 2019 рік

Самим ж дорогим в світі туалетним папером вважається продукція португальської компанії Renova, що представляє собою тришаровий ароматизований папір різних кольорів, серед який є і чорний. Як свідчить Інтернет, співачка Бейонсе користується тільки цією маркою туалетного паперу, і тільки червоного кольору.

Замовити аналіз діяльності ваших конкурентів - тут

У старі часи багаті і знамениті також часто виділялися в питаннях вибору засобів гігієни. Так, стародавні римські рабовласники використовували шерсть, просочену трояндовою водою, а французькі придворні - тільки мережива! У той же час простий народ користувався для тих же цілей сіном, мохом і лопухом, а часом і найнесподіванішими предметами - кукурудзяними качанами, камінням, піском або черепашками. Сьогодні в багатьох розвинених країнах намітився тренд переходу від паперу до біде і гігієнічного душу, що вважається більш ефективними способами очищення тіла після туалету.

І на закінчення ще кілька цікавих відомостей, що стосуються туалетного паперу. За результатами досліджень невідомого виробництва (і призначення), вважається, що люди, які вішають рулон таким чином, щоб витягати папір знизу - більш розумні, ніж ті, хто тягне його зверху, але ж ми про це ніколи і не замислюємося. Ще у деяких туалетний папір може викликати позиви до творчості.

Так, відомий японський письменник, автор сценарію трилера «Дзвінок» Кодзі Сузукі написав на туалетному папері цілий роман довжиною 900 метрів, дія якого відбувається в громадському туалеті. Можливо, хтось з українців вирішив на карантині повторити досвід знаменитого японця, і тим самим вніс свою лепту в ажіотаж навколо цього делікатного продукту.

Тут можна почитати новини ринків і про бізнес-ідеї

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

Дата розміщення: 26.03.2020
дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами